ŚWIDNICKI BIEG NOWOROCZNY ZUPBADURA - ZALICZONY

  • 29.01.2017, 20:21 (aktualizacja 29.01.2017, 21:05)
  • Krzysztof Tatrocki
ŚWIDNICKI BIEG NOWOROCZNY ZUPBADURA - ZALICZONY
29 stycznia Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Bieg Noworoczny ZUPBADURA. Zawody odbywały się w "Parku Centralnym" przy temperaturze -5 stopni C. Zawodnicy startowali w kilku grupach wiekowych. Najmłodsi startowali na dystansie 100 metrów.

Bieg główny na dystansie 5 kilometrów odbywał się na pętli 1 kilometrowej, którą zawodnicy pokonywali pięciokrotnie. Organizatorami biegu był OSiR Świdnica przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy i Świdnicką Grupą Biegową. Partnerami i sponsorami: ZUPBADURA, VIP Cosmetics, AMC Pharma , Dacco,  Smart Work,  LOT - Księstwo Świdnicko-Jaworskie, Masarnia Ciernie Świebodzice, Uzdrowisko Szczawno-Jedlina, Salon optyczny „Oczko”, Piekarnia Bieżyński, www.fotosa.p​l, Damar – Dariusz Nowaczyński​, Na Sygnale, ZUMBA Team Strzegom i trener personalny Sonia Rozumkiewicz. 

Wyniki >TUTAJ<

Zdjęcia Krzysztofa Tatrockiego >TUTAJ<

 

Krzysztof Tatrocki

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe