SŁOWIAŃSKI JEDWAB, LEN W ODSŁONIE GOTHIC&ROCK

  • 24.01.2017, 16:41 (aktualizacja 24.01.2017, 16:46)
  • Telewizja Sudecka
SŁOWIAŃSKI JEDWAB, LEN W ODSŁONIE GOTHIC&ROCK
Już teraz zapraszamy w dniu 21 kwietnia 2017 na godz. 19:15 do Zamku Książ na tegoroczną edycję słowiański jedwab, len w odsłonie GOTHIC&ROCK .Wstęp wolny.

„Słowiański jedwab, len w żywiołach ziemi” to interdyscyplinarny projekt wykorzystujący choreografię, muzykę oraz autorskie stroje stworzone na potrzeby zadania przy wsparciu 17 uczestniczek projektu. Dzięki spotkaniom przygotowującym do gali finałowej, efekt końcowy jest niezwykłym przeżyciem nie tylko dla samych gości, ale przede wszystkim dla kobiet, które dzięki niemu zdobywają pewność siebie. Zadaniem i celem projektu jest organizacja warsztatów i wydarzeń interdyscyplinarnych mających przyczynić się do rozbudzenia kreatywności, osobistego rozwoju oraz twórczego działania niezależnie od wieku, poprzez medium jakim jest szeroko pojęta kultura.

 

Ważnym aspektem jest podniesienie samooceny kobiet, które często borykają się z problemem niedowartościowania.  Edycja  W ROKU 2016 w sposób szczególny koncentrowała  się na ukazaniu żywiołów ziemi w zróżnicowanej formie nad którą pracowały  uczestniczki projektu. To co zostało zaprezentowane 8 kwietnia 2016 z pewnością było niezwykłym przeżyciem i przyczyni się do powstania nowych inspiracji do podejmowania kolejnych działań.

 

 

Organizatorki wystartowały z projektem na platformie Polak Potrafi i jeśli państwo mają wolę proszą o wsparcie. https://polakpotrafi.pl/projekt/slowianskijedwab-2017

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe