POCIĄG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  • 26.11.2016, 13:29 (aktualizacja 26.11.2016, 13:32)
  • Telewizja Sudecka
POCIĄG ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Piotr Szewczyk
Stało się to już muzealną tradycją, że w pierwszych dniach grudnia Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku organizuje przejazd Pociągu Świętego Mikołaja. W tym roku jednak Święty wraz z dzielnymi pomocnikami wyprawi się aż do samego Wrocławia.

Dlatego też, wszystkich mieszkańców Przedgórza Sudeckiego serdecznie zapraszamy do przejazdu pociągiem JARMARK, który z Jaworzyny Śląskiej wyruszy na legendarny a na pewno tradycyjny JARMARK BOŻONARODZENIOWY na wrocławskim rynku. Z uwagi na szczególny sentyment do Świdnicy – zorganizowany zostanie także przejazd na trasie Jaworzyna Śl. – Świdnica – Jaworzyna Śl., który zrealizuje pociąg Śnieżynka 

A skoro parowóz TKt48-18 z zestawem przedwojennych wagonów zajedzie do stolicy Dolnego Śląska to damy też możliwość wszystkim Wrocławianom do przejazdów na trasie Wrocław Główny – Wrocław Nadodrze pociągami Renifer oraz Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj w porozumieniu z kolejarzami przygotował okolicznościowe paczki – tzw. ZESTAWY MAŁEGO KOLEJARZA, które w rozsądnej cenie rodzice będą mogli kupić swoim pociechom na wieczną pamiątkę tego niecodziennego wydarzenia! Szczegóły poniżej.

Szczegóły dotyczące przejazdu znajdą Państwo na stronie :

http://muzeumtechniki.pl/pociag-swietego-mikolaja-4-xii-2016/

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe