LIKWIDACJA STRAŻY MIEJSKIEJ W BIELAWIE?

  • 10.10.2016, 16:15 (aktualizacja 10.10.2016, 16:42)
  • Telewizja Sudecka
LIKWIDACJA STRAŻY MIEJSKIEJ W BIELAWIE?
Po raz kolejny w Bielawie przy miejskim targowisku zbierane były podpisy pod uchwałą obywatelską w sprawie likwidacji Straży Miejskiej. Organizatorzy akcji zebrali już kilka razy więcej podpisów niż jest wymagane, a tych mino wszystko przybywa w ekspresowym tempie. Jak widać po reakcjach ludzi zdecydowana większość mieszkańców Bielawy zapytana o to, czy są za likwidacją straży jest przychylna projektowi.

 

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bielawianka
bielawianka 26.01.2017, 19:09
Niech emeryci nie blokują miejsce pracy innym. Swoje juz dostają dość znajomości Niech obłoki wezmą dużą robote
Ludek
Ludek 06.11.2016, 22:46
I znów polegniesz. I znów ci nie wyjdzie. Słyszałem że dziś jest dzień nauczyciela, więc chyba ich zlikwiduje. Kto z was jest za likwidacją nauczycieli. Kiepskie mamcie poparcie. To za mało aby dostać się na radnego. No chyba że ktoś z radnych was poprze. A ja widzę 3 to max na co was stać. Widzę że znów się ośmieszycie
jasiek
jasiek 15.10.2016, 17:42
Proponuję referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej i wtedy będzie wiadomo co chcą mieszkańcy. Chyba że burmistrz boi się referendum ?
Bielawianin
Bielawianin 15.10.2016, 07:41
Konsultacje bliskie dna poziom zero....
Przyszło wiecej przeciwników niz zwolenników likwidacji...
Organizator miał dobrą inicjatywę lecz wyszło jak wyszło jaka decyzja panie Tkacz...Dlaczego pan Możejko sie nie pokazał skoro publicznie pokazano jego podpis ?
Zebrała sie tam grupka krzykaczy toteż nic z tego nie wyszło....
ww
ww 13.10.2016, 21:27
ten film to lekka przesada , masakra jak można dwa razy się podpisywać na tej samej liście , albo nie wiadomo czy innym nazwiskiem się nie podpisywał ten pan , jak można tak wprowadzać ludzi w błąd ,że tylu chętnych
Misia
Misia 13.10.2016, 23:56
Nic takiego nie miało miejsca. Wejdź sobie tutaj, wszystko jest tu wyjaśnione, https://www.facebook.com/likwi…
Bielawianin
Bielawianin 13.10.2016, 10:37
Proponuje zgodnie z prawem usunac nazwiska pojawiajace sie w komentarzach zgodnie z regulaminem oraz prawem.Poniewaz sami pozwalacie robic wrogosc i zament.
czytelnik
czytelnik 13.10.2016, 10:31
O wlasnie ustawowo powinniscie usuwac nazwisko z komentarza to wiecej jak wulgaryzm
xxl
xxl 13.10.2016, 06:23
KAJKO I KOKOSZ.
Olek
Olek 12.10.2016, 20:34
A może zmienić tylko komendanta ?
bielawianin
bielawianin 12.10.2016, 18:58
Pomysł likwidacji tych nierobów bardzo dobry. Nowak to tuba wyborcza burmistrza. Tylko wkurza mnie ten był ormowiec w dzinsowej kurtce, pamiętam jak latał bo bielawie z lizakiem l chwalił się wspieraniem milicji. SIEJA zniknij i nie dawaj więcej plamy bo ORMO było gorsze jak dzisiejsz S.M.
Marlena Palkowska
Marlena Palkowska 14.10.2016, 02:34
Proponuje się zastanowić nad tonem wypowiedzi i nad tym kto ma "zamknąć morde", jak widac poziom "pańskiego" komentarza jest zgodny z "pana" poziomem. Łatwo jest atakować człowieka nie podpisując sie swoim własnym imieniem i nazwiskiem. Bardzo chętnie dojde do autoròw komentarzy obrażających mojego dziadka. Nie pozdrawiam
spostrzegawczy
spostrzegawczy 06.11.2016, 12:39
A prosze mi przypomnieć tu cytat kto i dlaczego ma zamknąć morde serdecznie pozdrawiam
rozwazny
rozwazny 13.10.2016, 10:22
Masz pretensje do ustroju jakie było wiec pisz co Cie boli ale nie posluguj sie nazwiskami nie obrazaj bos nie lepszy ORMO nie pobieralo Pieniedzy z budrzetu zadnego inrormuje cie madralo i tam nie byli przestepcy i złodzieje wiec proponuje dla przykladu by ten Pan złozył wniosek do sadu i by sad ukarał przykladnie tych co wyszczegulniaja nazwisko tak samo jak ujawnienie danych,najpierw trzeba sie zastanowic pozniej pisac i samemu byc w porzadku.
komputerowiec
komputerowiec 13.10.2016, 11:12
O i wlasnie niewiedza ze ich pisanie nie ujawni ich godnosc bo IP z komputera mozna stwierdzic dakazdego dane kto pisze tu sie nie ukryje zaden krzykacz wies prosze pomyslec i zapytac sie jesli niemacie rozeznaniatakiego.
Agent
Agent 13.10.2016, 06:24
CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE TYCH NIEROBÓW I DARMOZJADÓW Z ORMO ZLIKWIDOWALI. ZABRAĆ IM EMERYTURY!!! MOŻE BYŚMY ZEBRALI PODPISY? hehehheeeee
on1
on1 12.10.2016, 11:25
Wstręt budzi nominacja na komendanta i skład straży. 8 strażników i 2 komendantów. Układ moim zdaniem towarzysko-kumotersko-partyjny.
On 2
On 2 13.10.2016, 10:23
Ok i wlasnie oto chodzi bo nawet rodzinke wciagaja do pracy jako pracoenik cywilny
jan
jan 06.11.2016, 12:41
A okogo chodzi
ON
ON 11.10.2016, 12:31
Sory może też bym podpisał ale jak widzę tego gościa z wielką głową to sobie przypominam kampanię do samorządów i ten mały od kolei:) Sama klika której wcześniej nie poszło więc teraz trzeba na czymś wypłynąć. Temat medialny więc wpada w ucho. Szkoda że po raz kolejny nie robią czegoś dla ludzi tylko jak zawsze pod publiczkę. Taka to nasz mentalność podłożyć komuś nogę i później mieć satysfakcję. Ciekawe czy ktoś pomyślał co z tymi ludźmi którzy nie mają tych 8 tyś miesiecznie. Ale kogo to obchodzi najważniejsze że kupa lubi pływać.
Gadzin
Gadzin 11.10.2016, 09:35
Bardzo dobra akcja zróbcie porządek w Bielawie z nimi , a potem trzeba będzie się zająć darmozjadami z Dzierżoniowa !
ON
ON 10.10.2016, 09:51
Siejak ORMO TEZ POWOŁAJĄ
obserwator
obserwator 13.10.2016, 11:18
O wlasnie chce i podpowiedziec bys wiedzial przyjmni sie do strazy bo mowia niemasz fraka to idz za strazaka dostaniesz go jak poprzedni komendant przybył we fraku na konfrontacje z obecnym skladem strazy jak ksiadz . a duzo krzyczal a o sobie nic nie powiedzialzaco za co zostal zwolniony.
Ciekawy
Ciekawy 13.10.2016, 09:56
Jak chcesz obrazic kogos to podaj swe nazwisko czy nie jest w IPN jako UB.
M
M 10.10.2016, 09:28
Straż Miejska jest potrzebna, inna sprawa czy organizacja jej pracy i postawione zadania są odpowiednie. I tu jest pole do dyskusji. Straż może robić wiele pożytecznych dla mieszkańców rzeczy, najgorzej jak się nie ma na nią dobrego pomysłu :/
No bo jak się nie ma, to i faktycznie kwestią czasu jest pojawienie się głosów za jej likwidacją. Ale to byłoby niefajne.
Bielawianin
Bielawianin 10.10.2016, 06:58
Gra polityczna ..za dwa lata wybory nie oczerniajac przed tamtymi byla kolej teraz straż wszystko po to by szum wokół siebie zrobić tak to właśnie sie odbywa.Władza ta tamta czy przyszła jaka by nie była na 20 którzy się dostaną może jednego obchodzi szczerze miasto i mieszkańcy ...
Znajdą sie tacy którym straż pomogła i znajdą sie tacy którym nie ,Wszystkich zadowolić sie da.
Czego ludzie sie dopuszczą dla władzy i późniejszego podziału posad.
Gdzie tu dobro mieszkańców.
O których dba sie przed wyborami i wszystko im sie obiecuje a później szybko wszystko sie zmienia...
aaa
aaa 10.10.2016, 09:49
Może i polityka, ale przynajmniej intencja słuszna i zgodna z wolą mieszkańców
KOŚ
KOŚ 06.11.2016, 12:59
A OSOBA SIĘ WYPOWIADAJĄCA MA POPARCIE CZY TYLKO INDYWIDUALNE PRZEMYŚLENIA
bum-bum
bum-bum 10.10.2016, 06:33
panie Pachura:zrob pan wywiad z Dzwinielem.......o SM.tak po męsku!
fff
fff 10.10.2016, 21:23
Grześ,jest 6.33.Szykuj się do roboty.
Masz emeryturę to sobie dasz radę
!!!
!!! 09.10.2016, 22:22
Bardzo dobry pomysł . Ich budżet niech zasili policję .
Nie ma żadnych merytorycznych argumentów za utrzymywaniem z podatków tego stwora. Chłopaków przeszkolić i przerzucić do pracy na policji. Z własnego doświadczenia wiem ,ze dodzwonienie sie do nich zakrawa na cud, a osobiste zgłoszenie sprawy jest załatwiane z poślizgiem kilkudniowym ,albo wcale.
widzew
widzew 09.10.2016, 12:41
nagonka nagonka i jeszcze raz nagonka. Najlepszy jest jeden z wiceburmistrzów w Dzierżoniowie polubił post związany z likwidacją straży miejskiej w Bielawie a u siebie ich nie likwiduje.
sss
sss 09.10.2016, 19:21
jaka nagonka.ma,y demokrację i ludzie widzą,że to są środki wyrzucane w błoto.
gutek
gutek 08.10.2016, 21:54
Tak to prawda, najniższa krajowa, dla funkcjonariuszy ale sam się ustawił i to nie zle że go Piszko nie ruszył a pozwalniał z urzędu dużo ludzi jak przyszedł, ale za dwa lata wybory moze i strazy nie byc i Piszki

Pozostałe