UWAGA KONKURS "MINIEUROLAND INSPIRUJE NATURĄ"

  • 27.09.2016, 15:22
  • Telewizja Sudecka
UWAGA KONKURS "MINIEUROLAND INSPIRUJE NATURĄ"
Park Miniatur Minieuroland ogłasza I konkurs pn. „Minieuroland inspiruje naturą”. Szkoły podstawowe z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego zostaną zaproszone do niezwykłej podróży po fascynującym świecie roślin. Kiedy poznają już niezwykłe bogactwo przyrody zostaną zabrani w niezapomnianą wyprawę po najciekawszych zakątkach naszego globu, które będą mogli zobaczyć w miniaturze, wśród kwiecistej scenerii parku.

 

Przypominamy, że zadanie konkursowe polega na stworzeniu zielnika w dowolnej formie artystycznej. Główną ideą konkursu jest motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz nauka szacunku do przyrody. Do wygrania liczne nagrody, w tym m.in. makieta budynku szkolnego o wartości 20 000 zł, obfitujące w liczne atrakcje dwudniowe wycieczki klasowe na Ziemię Kłodzką oraz rodzinne zaproszenia VIP do Minieurolandu.
Konkurs trwa od października 2016 r. do końca marca 2017 r.

Szczegóły na stronie internetowej www.minieuroland.pl

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe