POTRĄCENIE ROWERZYSTY W BIELAWIE

  • 05.09.2016, 03:55 (aktualizacja 05.09.2016, 04:07)
  • Krzysztof Bachiński
POTRĄCENIE ROWERZYSTY W BIELAWIE
2 września około godziny 17:00 doszło do zdarzenia drogowego na rondzie "Miast Partnerskich" przy ulicy Wojska Polskiego w Bielawie. Najprawdopodobniej kierująca samochodem osobowym, wjeżdżając na rondo zajechała drogę rowerzyście. Poszkodowany został zabrany przez zespół pogotowia ratunkowego na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie.

.

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
77
77 06.09.2016, 18:40
Ten to rowerzysta zasuwał z 70 km na godz od cmentarza i jechał prosto przez rondo czy to normalne,chyba nie !!!
voy
voy 07.09.2016, 00:24
Oj!!! 70 km na godzine , dlaczego nie bylo go w Rio ? zloty medal pewny mam nadzieje ze sie wykuruje do nastepnej olimpiady
fjdjjsjsks
fjdjjsjsks 05.09.2016, 21:04
Jakie zajechala drogę!! Dowiedzcie się najpierw o tej sprawie a później piszcie coś na jej temat. Na takich drogach nie tylko kierowcy mają uważać ale i inni uczestnicy ruchy między innymi ten o to rowerzysta który sam złamał prawo jadąc środkiem ulicy.
korbka45
korbka45 05.09.2016, 19:17
Dokładnie, bardzo dużo ludzi jeździ rowerami po ulicy, co jest przecież niedozwolone w miejscach, gdzie są również ścieżki rowerowe.
13
13 05.09.2016, 06:32
A co robił rowerzysta na rondzie skoro tam są ścieżki rowerowe???
Pewnie szpanował swoim wypasionym rowerkiem i modnymi ciuszkami.
rowerek
rowerek 05.09.2016, 19:41
rowerem ciężko i niebezpiecznie się jedzie po kostce, chybiona inwestycja z tzw "ścieżką rowerową" z tą nawierzchnią - niech sobie projektant sam jedzie po tym, podobnie jak i projektant po nowej wersji ronda :). rowerem po kostce toprawie tak, jakby autem jechać po drodze z płyt betonowych. Z resztą ścieżki nie ma w kierunku Cmentarza i Parku.
Pole Podpis jest wymagane.
Pole Podpis jest wymagane. 05.09.2016, 21:42
Jak ci niewygodnie to jedź autobusem. Pobudowało się dla rowerzystów mnóstwo ścieżek a tym ciągle coś nie pasuje. W doopach się poprzewracało.

Pozostałe