NAJWIĘKSZY CHÓR EUROPY ZAŚPIEWA NA STADIONIE WROCŁAW!

  • 15.07.2016, 15:28
  • Telewizja Sudecka
NAJWIĘKSZY CHÓR EUROPY ZAŚPIEWA NA STADIONIE WROCŁAW!
Już za tydzień, w sobotę 23 lipca od godz.18.00 na stadionie zabrzmią najsłynniejsze europejskie piosenki na koncercie Singing Europe!

Wydarzenie rozpocznie występ niezwykle utalentowanej siostry Cristiny Scucci,która zdobyła popularność dzięki występowi w "The  Voice of Italy". Swoim głosem i sposobem bycia siostra Cristina zachwyciła publiczność i jury telewizyjnego show. Wielki talent i sceniczna energia przyniosły jej sławę, a wykonanie piosenki Madonny "Like a virgin" pomogło w przełamaniu stereotypowego myślenia na temat życia sióstr zakonnych. Podczas koncertu na Stadionie ta niezwykła artystka zaśpiewa kilka hitów muzyki rozrywkowej min „True Colors” z repertuaru Cyndi Lauper, “Like A Virgin” Madonny, “Happy” Pharrella Williamsa czy “No One” wykonywane przez Alicię  Keys Druga cześć wieczoru upłynie pod znakiem wspólnego śpiewania chórów, które pojawią się na scenie oraz zgromadzonej na stadionie publiczności. Z tysięcy gardeł popłyną dźwięki najsłynniejszych europejskich piosenek, którym akompaniować będzie orkiestra. Każdy może dołączyć do największego chóru Europy i  zaśpiewać znane większości z nas piosenki: Kalinka, Kukułeczka, Ederlezi, O sole mio i wiele innych. Orkiestrę i śpiewaków poprowadzi Agnieszki Franków - Żelazny, dyrektor artystyczna Chóru Narodowego Forum Muzyki.

 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe