ZAKOŃCZONO AMATORSKĄ LIGĘ SIATKÓWKI

  • 30.06.2016, 12:41
  • Telewizja Sudecka
ZAKOŃCZONO AMATORSKĄ LIGĘ SIATKÓWKI
Poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zarówno rywalizacja o końcowe zwycięstwo, jak i mecz o 3 miejsce toczone były do 2 zwycięstw. Zwycięzcą Amatorskiej Ligi Siatkówki została drużyna LO2, która w finałowej rywalizacji okazała się lepsza od zespołu TKKF. Z kolei 3 miejsce zajęła Straż Pożarna, który pokonała LIDER-a.

Mecz o 3 miejsce

LIDER – Straż Pożarna 3:2; 0:3; 0:3

Stan rywalizacji: 2:1 dla Straży Pożarnej

Składy:

LIDER: Marek Misztal, Grzegorz Spustek, Ireneusz Jagiełło, Bartosz Szewczyk, Kacper Szewczyk, Szymon Telesiewicz

Straż Pożarna: Mariusz Stawiarz, Wojciech Iwachów, Artur Dudek, Sebastian Głogowski, Dawid Kruk, Grzegorz Millerowicz, Sebastian Stelmaszek, Paweł Leszczyński, Piotr Sawicki

Finał

LO2 – TKKF 3:2; 3:0

Stan rywalizacji: 2:0 dla LO2

Składy:

LO2: Marcin Brzęk, Rafał Tersa, Marek Zemankiewicz, Rafał Krysiński, Piotr Zemanek, Marcin Owczarkiewicz, Konrad Daichman

TKKF: Cezary Mroczkowski, Piotr Socha, Michał Nowaczyk, Edward Skwarcan, Marcin Dąbrowski, Paweł Kossowski

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w obecnej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz MKS Lider Dzierżoniów, a finansowana ona była ze środków Miasta Dzierżoniów w ramach realizowanego Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe