ZA NAMI VI POWIATOWY DZIEŃ DAWCY

  • 02.06.2016, 09:54 (aktualizacja 02.06.2016, 10:04)
  • Telewizja Sudecka
ZA NAMI VI POWIATOWY DZIEŃ DAWCY
W środę 1 czerwca już po raz szósty odbył się Powiatowy Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. W tym roku po raz pierwszy zasięg akcji został rozszerzony i prócz Zespołu Szkół nr 3 w Dzierżoniowie badania można było wykonywać na dzierżoniowskim rynku oraz w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie.

Organizatorzy dziękują mieszkańcom powiatu dzierżoniowskiego za włączenie się do akcji promującej ideę dawstwa szpiku. 1 czerwca baza dawców komórek macierzystych zwiększyła się o 118 nowych potencjalnych dawców szpiku. W ramach akcji towarzyszącej, którą było honorowe krwiodawstwo krew oddało 57 osób. 

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe