WYPADŁ Z "ÓSEMKI"

  • 13.05.2016, 16:39 (aktualizacja 14.05.2016, 10:49)
  • Krzysztof Bachiński
WYPADŁ Z "ÓSEMKI"
W piątek 13 maja około godziny 14:30 na drodze krajowej nr 8 w okolicy miejscowości Trzebnik kierowca samochodu marki Volkswagen ratując się przed zderzeniem wjechał do rowu i zatrzymał się na przydrożnym drzewie.

    Ze zgłoszenia które odebrał dyżurny PSP w Dzierżoniowie wynikało, że doszło do wypadku drogowego, w którym pali się samochód. Z informacji świadków wynika że najprawdopodobniej kierowca jadący samochodem marki Volkswagen w stronę Kłodzka, nie chciał uderzyć w samochód skręcający w lewo do miejscowości Trzebnik. Kierowca zjechał na pobocze, złamał betonowy słupek i zderzył się z drzewem. Pierwszy na miejscu pojawił się zastęp OSP Łagiewniki, który zastał już zgaszony pojazd przez przypadkowych kierowców gaśnicami proszkowymi. Kierowca znajdował się już poza pojazdem i po chwili został odwieziony przez załogę karetki pogotowia na izbę przyjęć do szpitala w Dzierżoniowie. Działania strażaków polegały na zakręceniu butli w instalacji gazowej, odcięciu akumulatora, rozwinięcie linii szybkiego natarcia w razie ponownego zapalenia się pojazdu, oraz zabezpieczenie miejsca wypadku. Przez około 20 minut w miejscu zdarzenia ruch odbywał się naprzemiennie. 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe