WPADŁ Z NARKOTYKAMI, BO KOLEGA JECHAŁ POD PRĄD

  • 20.04.2016, 13:53
  • Telewizja Sudecka
WPADŁ Z NARKOTYKAMI, BO KOLEGA JECHAŁ POD PRĄD
W ręce dzierżoniowskich policjantów trafili dwaj mężczyźni. Jeden z nich kierował samochodem pod prąd bez uprawnień, a drugi , który była pasażerem posiadał kilka porcji narkotyków. Zatrzymany 30-latek wczoraj usłyszał zarzut za posiadanie amfetaminy, za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca odpowie natomiast za wykroczenia drogowe.

19 kwietnia popołudniu policjanci w trakcie patrolu miasta,  zauważyli kierowcę renaulta scenica, który jechał pod prąd ul. Mierniczą. W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej. W trakcie czynności okazało się, że 32- letni mieszkaniec Bogatyni nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kiedy funkcjonariusze wyjaśniali popełnione przez kierowcę wykroczenia, zauważyli, że pasażerowie siedzący z tyłu zaczęli wykonywać gwałtowne ruchu, a jeden z nich próbował coś wyrzucić przez okno. Okazało się, że powodem ich zdenerwowania były narkotyki, których jeden z mężczyzn chciał się pozbyć. Mężczyzną tym okazał się 30-letni mieszkaniec Dzierżoniowa.

Przeprowadzone przez specjalistów badanie wskazało, że zabezpieczona substancja, to amfetamina w ilości kilku porcji. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających. 32-letni kierowca renaulta odpowie natomiast za popełnione wykroczenia drogowe.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków grozi kara do 3.

Info: KPP w Dzierżoniowie Oficer Prasowy podinsp. Mariusz Furgała

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe