WIELKIE ŚWIĘTO SPORTÓW WALKI

  • 07.03.2016, 11:01
  • Telewizja Sudecka
WIELKIE ŚWIĘTO SPORTÓW WALKI
Na trzech polach walk zmierzy się ze sobą 200 zawodników z całej Polski. Już 13 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oglądać będziemy zarówno walki w Mieszanych Sztukach Walk - MMA oraz Brazylijskim Jiu Jitsu - BJJ NO GI.

Uczestników Amatorskiej Liga MMA Dzierżoniów 2016 będziemy mieli okazję oglądać w akcji od godz. 10 30. Wstęp 10 zł. Organizatorami imprezy są miasto Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Junior Dzierżoniów.

Głównym sponsorem imprezy jest firma DRG Agro Group z Tuszyna - Daniel oraz Rafał Gogolewscy. Pozostali sponsorzy to: Asura Wear, Roomster Polska, Extreme Hobby, Profesjonalne Centrum Odżywek Arkadiusz Rogowski, EL MONT Krzysztof Kuśmierski.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe