PODZIEMNE MIASTO OSÓWKA

  • 09.02.2016, 13:24 (aktualizacja 04.03.2017, 11:27)
  • Telewizja Sudecka
PODZIEMNE MIASTO OSÓWKA
Podziemnie Miasto Osówka to część kompleksu "Riese" budowanego w Górach Sowich w latach 1943-1944.

 

Tajemnicze podziemia przyciągają badaczy, pasjonatów historii jak również poszukiwaczy skarbów i nieodkrytych tajemnic z czasów II wojny światowej.

 

 

 

 

Czy kiedykolwiek dowiemy się jakie było ich przeznaczenie? 

 

Więcej:

TAJEMNICE PODZIEMI ZAMKU KSIĄŻ

 

ODKRYJ TAJEMNICE RIESE

 

WŁODARZ - TAJEMNICE PODZIEMNYCH TUNELI

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiki
wiki 19.06.2016, 18:43
Jestem ciekawa, co kryją w sobie te podziemia.
Wunderwaffe Gold Hunter
Wunderwaffe Gold Hunter 31.07.2017, 19:09
Przez ostatnie 17 lat dogłębnie mnie pochłonęło szukanie nowych ciekawych info o tym grubym systemie podziemnym lecz i ważnymi obiektami naziemnymi również - według już niektórych wiarygodnych źródeł wiadomo, że RIESE miało być czymś w rodzaju amerykańskiego NASA + PENTAGON razem scalonych (logicznie sam ogrom podziemi wraz z torowiskami daje do myślenia !!! a ile przecież nie dokończono) ale takiego militarnego głównego sztabu nazistów - czyli miejsce to miało być centrum odpalania rakiet V2 i innych nowocześniejszych broni nad którymi naziści pracowali. Ogólnie stąd prawdopodobnie byłyby wystrzeliwane rakiety interkontynentalne i cały sztab generalny wojsk niemieckich by stąd zarządzał tym całym podbojem świata. Innym często gardzonym przez historyków wątkiem jest sprawa budowy antygrawitacyjnych pojazdów latających (bo niby nie ma dowodów a tu nagle po 1945 fala UFO nastaje na świecie - przypadek ???) czyli nasze współczesne UFO - pomijając temat ludzików z kosmosu - Niemcy rzeczywiście pracowali nad takimi maszynami (np. Haunebu czy Die Glocke) wiadomo, że w internecie fakty są często miksowane z różnymi teoriami i wychodzi z tego plucha dla głodnego ucha ale trochę prawdy zawsze w tym jest. Polecam książki Igora Witkowskiego na temat nazistowskich broni. To miejsce z pewnością wpłynęłoby na losy wojny gdyby zostało ukończone wcześniej - ufff...mamy duży fart, że tak się nie stało. Pozdrawiam i zachęcam do eksploracji :)

Pozostałe