ŁYŻWA ZOSTAWIA MIASTO NA LODZIE

  • 29.01.2016, 15:15 (aktualizacja 29.01.2016, 15:26)
  • Telewizja Sudecka
ŁYŻWA ZOSTAWIA MIASTO NA LODZIE
Według informacji z Urzędu Miasta w Bielawie Piotr Łyżwa dokonał czegoś, o co były burmistrz starał się od lat. Z materiałów archiwalnych naszej telewizji wynika jednak, że Ryszard Dźwiniel nie chciał zamiany dróg do póki nie zostanie ona wyremontowana.

 

Telewizja Sudecka

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (57)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
śmiech na sali
śmiech na sali 28.03.2016, 19:29
Tylko czekać kiedy Bielawa straci prawa miejskie. Haha
Piki
Piki 28.03.2016, 13:51
Chcemy referendum w Bielawie poki jest co uratowac jeszcze !
śmiech na sali
śmiech na sali 28.03.2016, 19:31
Referendum nic nie zmieni, bo do referendum musi iść tyle osób co na wyborach. A ludzi się nie będzie chciało d..py ruszyć.
runolyzwogreiner
runolyzwogreiner 04.02.2016, 15:49
Dwoje nauczycieli i jeden krętacz - oto ekipa bielawskiej władzy.Tragedia. Referendum na wiosnę to muszą się nachapać,żeby skorzystać
Grzegorz
Grzegorz 04.02.2016, 07:30
brawo dla tv sudeckiej za pokazywanie prawdy. Za to ze się nie boicie. Teraz w Bielawie ludzi i firmy się zastraszającym. jest tyle nienawiści, złości, konfliktów. Wzywa się ludzi na dywanik jak mają poglądy inne niż obecne władze. Trzymajcie się i dalej pokazuje jak jest
Edi
Edi 01.02.2016, 22:39
czytając te komentarze wnioskuje , ze urzędnicy maja mało pracy i gryzmola farmazony w internecie. Wladze wybrali ludzie......a wy do roboty albo na zasiek!!!!
ano
ano 01.02.2016, 18:21
Stara władza nie może sie pogodzić z przegraną w wyborach!!! Mało się chłopaki nie popłaczą!
Mieszkaniec Bielawy
Mieszkaniec Bielawy 31.01.2016, 17:26
Brak transparentności władzy i podejmowanie ważnych dla mieszkańców i budzących wiele kontrowersji decyzji nie może dobrze świadczyć o stylu sprawujących władzę w Bielawie.Ta władza ciągle nas zaskakuje-obiecują co innego i robią co innego a przy tym wszelkie informacje przekazywane publicznie do wiadomości podawane są anonimowo(nikt ich nie sygnuje).Czy wy się wstydzicie tego co robicie czy może dalej bawicie się w partyzantkę jaką uprawialiście za poprzedniej władzy?
BIELAWIANIN
BIELAWIANIN 31.01.2016, 15:40
uwielbiam czytać żenujące artykuły pachury i robienie z TS syfu który nie ma nic wspólnego z mediami jesteście bardziej żałośni niż telewizja trwam zasługujecie na WIOCHA.PL
x
x 30.01.2016, 21:12
Bielawa sięga dna. Jest grupa klakierów obecnej władzy i szczekają na Dźwiniela.
Szacun
Szacun 30.01.2016, 12:01
Panie Adamie tak trzymać jest pan jedyna ostoja prawdy i szacun za to ze Pan sie nie boi krytykować obecnej pisowskiej władzy
d
d 30.01.2016, 19:03
Jaja sobie robisz z tą ostoją hahahahahahaha poprzednikom bez wazeliny... urwało się i nagle nauczył się krytykować hahahaha
Jerek
Jerek 31.01.2016, 17:01
d... to znaczy dureń ???
Obywatel Bielawy
Obywatel Bielawy 30.01.2016, 11:15
Kolejny żenujący filmik sudeckiej
Reno
Reno 30.01.2016, 09:35
To są podane fakty a nie hejty ewidentne widać ze polityka uprawiana przez Łyżwę nie jest dobra dla miasta
Robert
Robert 30.01.2016, 09:20
Zwolenników Łyżwy nazywasz pieskami propagandowymi, a jak nazwiesz siebie hejterze? Takiej propagandy jak na tym portalu nie ma nigdzie! Wstyd dla Bielawy za taka kablówkę i sforę wściekłych po przegranej ....
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 07:59
hehe jak się łyżwiarze uaktywnili w komentarzach, pieski propagandowe, ale proszę państwa - możecie sobie pisać tu co chcecie, prawdę widać gołym okiem na terenie miasta i pobożne życzenia oraz plucie jadem po portalach wam nie pomogą, to miasto się zwija i to dzięki wam - wyborcom Łyżwy
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 08:39
Jaki to ma wpływ na mieszkańców bielawy ?
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 09:12
większy niż poziom twojej wypowiedzi, którą spamujesz tu już po raz nie wiadomo który
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 11:14
To jest wykręcanie się od udzielenia odpowiedzi, najwyraźniej brak argumentów bardzo doskwiera, jeżeli jednak Pan jakieś przedstawi to słucham uważnie i powtórzę pytanie co to zmieni w życiu mieszkańców Bielawy ?
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 12:25
jeżeli jesteś kierowcą, czy choćby rowerzystą, jakość dróg ma znaczenie, nawet jeżeli korzystasz jedynie z komunikacji miejskiej to mniej się tłuką te stare autobusy po dziurach, jeżeli sam nie potrafisz sobie odpowiedzieć na tak banalne pytanie, to składaj reklamacje swoim nauczycielom i wychowawcom bo czegoś ci widocznie zabrakło kiedyś w podstawowej edukacji ;)
dzwoneczek
dzwoneczek 30.01.2016, 07:58
a czy to prawda że radni pracują też w instytucjach urzędu miasta? Którzy to? Czytałem że to pajda, słyszałem że są inni.
ejgor
ejgor 30.01.2016, 11:45
no jak który nasz pijany kierowca i lokalny awanturnik K. Wojciechowski jako radny zgarnia ok 1200 no i pracując pod egidą UM jakieś 5000. Gratulacje za nową jakość polityki panie Łyżwa
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 12:27
teraz nie ważne kto jaki jest, ważne że popiera jaśnie panującego
dr
dr 30.01.2016, 00:28
Łyżwa to na lodzie zostawił " Sudecką" - przestał jej płacić
Bielawianin
Bielawianin 30.01.2016, 08:39
Dokładnie
Żałosne
Żałosne 29.01.2016, 23:55
Oglądałem Sudecką niczym film sensacyjny, takiej manipulacji i propagandy już dawno nie widziałem nie wiem czy się śmiać czy płakać w wyścigu po złotego Goebbelsa wygralibyście z tvn
Ciekawski
Ciekawski 29.01.2016, 23:50
Ale jaki to ma wpływ na mieszkańców bielawy ?
Ciekawski
Ciekawski 29.01.2016, 23:49
Ale jaki to ma wpływ na mieszkańców bielawy ?
Ciekawski
Ciekawski 29.01.2016, 23:49
Ale jaki to ma wpływ na mieszkańców bielawy ?

Pozostałe