ZADYMIENIE PRZYCZYNĄ DZIAŁANIA STRAŻY

  • 28.01.2016, 08:35 (aktualizacja 28.01.2016, 19:17)
  • Krzysztof Bachiński
ZADYMIENIE PRZYCZYNĄ DZIAŁANIA STRAŻY
27 stycznia około godziny 15:30 dyżurny PSP zadysponował trzy zastępy straży do zadymienia w budynku mieszkalno-gastronomicznym przy ulicy Kolejowej w Dzierżoniowie.

Najprawdopodobniej przyczyną działań straży było zaprószenie ognia w kotłowni. Działania strażaków polegało na wygaszeniu ognia w piecu CO oraz przewietrzeniu pomieszczeń za pomocą wentylatora z rękawem. 

O godzinie 21:30 zadymienie domu mieszkalnego przy Urzędzie Skarbowym przy ulicy Pocztowej  było przyczyną działań dwóch zastępów PSP z Dzierżoniowa. Tutaj również strażacy wygasili piec i sprawdzili poziom tlenku, który był w normie. Kamerą termowizyjną została sprawdzona instalacja kominową. 

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe