POŻAR KOTŁOWNI DOMU WIELORODZINNEGO W NIEMCZY

  • 20.01.2016, 01:16 (aktualizacja 20.01.2016, 09:24)
  • Krzysztof Bachiński
POŻAR KOTŁOWNI DOMU WIELORODZINNEGO W NIEMCZY
19 stycznia około godziny 23:00, dyżurny PSP w Dzierżoniowie zadysponował cztery zastępy straży do pożaru kotłowni w domu nr 4 przy ulicy Podmiejskiej w Niemczy.

Służby zaalarmował mieszkaniec domu z wyższej kondygnacji jak poczuł i zauważył dym na klatce schodowej. Pierwsi na miejscu do akcji gaszenia i ewakuacji domu przystąpili strażacy z OSP Niemcza. Paliła się kotłownia zaadaptowana z korytarza na parterze. Ogień objął drzwi, futrynę, strop oraz drzewo zgromadzone w kotłowni. Na miejscu pracowała załoga karetki pogotowia, na szczęście nikt nie uległ zatruciu. Do zdarzenia zadysponowana była policja oraz pogotowie gazowe. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie.

 

Krzysztof Bachiński

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe