Środa, 19.06.2019

OBURZENI MIESZKAŃCY WYSZLI Z SESJI RADY MIASTA

  • 30.12.2015, 14:39
  • Telewizja Sudecka
OBURZENI MIESZKAŃCY WYSZLI Z SESJI RADY MIASTA
We wtorek 29 grudnia w sali posiedzeń Urzędu Miasta w Polanicy Zdroju odbyła się ostatnia w tym roku sesja Rady Miejskiej. Miała to być bardzo ważna sesja ze względu na głosowanie nad zaproponowanym przez burmistrza Jerzego Terleckiego budżetem miasta. Niestety nikt się chyba nie spodziewał, że temat modernizacji wodociągu na Sokołówce wzbudzi aż tak duże emocje, zarówno wśród radnych jak i samych mieszkańców, którzy licznie przybyli na wtorkowe posiedzenie.

 

Telewizja Sudecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (46)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
xyz
xyz 24.04.2016, 19:50
No i zdrowie szwankuje p.burmistrza-leczymy chorobę FILIPIŃSKĄ
?
? 13.02.2016, 20:12
No co pani radna Bembnik?...na zdrówko z panem burmistrzem,bo już nie ma z kim?!ha,ha....
:)
:) 01.02.2016, 20:48
Widzę , ze śniegu nie ma , a bałwanów pełno .... !!!!!!!
xXx
xXx 31.01.2016, 15:10
P.burmistrz mówi,że na Krynicznej też nie ma wody?to może beczkowozy załatwi sobie,albo swojej radnej zlecić sprawę
miś
miś 30.01.2016, 23:16
Radna p.Bembnik,po sesji nie było się z kim napić
mieszkańcy Tuwima
mieszkańcy Tuwima 10.01.2016, 16:16
Już jesteśmy znudzeni tą nienawiścią,ludzie-my też jesteśmy mieszkańcami Polanicy,nie wytykajcie nas palcami,bo to nie my mieszkańcy Tuwima,chcieliśmy w tym uczestniczyć.Wmanipulowano nas.przepraszamy wszystkich.
ja
ja 09.01.2016, 20:52
Widać sudecka nie ma wzięcia.Tylko stare artykuły.Co brak sensacji??Nuda,nuda .....chyba że komuś na tym zależy!Czy nie ma już nic innego do przekazania?!
x X X
x X X 03.01.2015, 13:41
Już nie długo,tych przepychanek
xXX
xXX 03.01.2015, 13:43
Było poleci burmistrz i radni.Brawo PI S.poleci budżet.!!!widać cenzura.oj,wstyd.bo co w tych komentarzach jest prawdą??
patriota
patriota 02.01.2015, 18:29
Widzę emocje opadły.a krzyku było,cały dzień!Tak jak zawsze,tyle to ludzi obchodzi!mącimy ,mącimy,a życie toczy się swoim torem.Ludzie nie dajmy się skłócić!Zawsze jest drugie dno.........
polaniczanin
polaniczanin 02.01.2015, 20:06
Zgadzam się z Tobą.Ludzie dali się podpuścić.Są trybikami i narzędziem,dla osiągnięcia sobie tylko wiadomych celów.Rozum zwycięży.Nie dajmy się. manipulować!
miś1
miś1 30.12.2015, 22:15
A jeszcze jedno. Dzisiaj posłowie zajmowali się ustawą o policji. Jak widać zmiany nastąpiły przed jej zmianą. Podsłuchy już działają
miś1
miś1 30.12.2015, 22:11
Ludzie pana MJ , cała 8 co wy robicie?. Panie nauczycielki co wy robiecie. Uczyć się proszę. Widać brak edukacji. Wstyd
ola
ola 01.01.2015, 16:04
Zawsze prawda leży po środku .Wszyscy od wieków o tym wiedzą .
....
.... 31.12.2015, 17:02
Wstyd?demokracja.Czyli jak w Samych Swoich:Sąd Sądem,a Sprawiedliwość Musi Być Po Naszej Stronie?!!To przeszłość.To już nie wróci,chyba że w filmie.Sory.Takie czasy.
mieszkaniec
mieszkaniec 30.12.2015, 22:00
Jak zrozumiałem wszyscy byli za inwestycją.
A więc wyjście było proste. Uchwalić budżet według projektu burmistrza a później ewentualnie myśleć o zwiększeniu budżetu na tej inwestycji. Chyba, że chodziło o coś innego?. A podział widać tylko komu to pomaga?. Gminie czy...?.
jestemtuprzypadkiem
jestemtuprzypadkiem 30.12.2015, 21:46
Ale jaja XDDD pan wiceburmistrz jest taki śmieszny że uśmiech się sam na twarzy pojawia
jaś
jaś 31.12.2015, 17:03
No proszę.Bezstronni też się poznali na niektórych!
Do ;)
Do ;) 30.12.2015, 21:16
To zdaję się nie problem sprawdzić IP ?
P.Polo
P.Polo 30.12.2015, 20:59
Oj tam ! Oj tam ! Ważniejsza kasa na cmentarz , a nie wodociąg ! Było nie było 3 radnych od P. Jellina zbliża się do 70 urodzin.
?
? 02.01.2015, 20:12
Wszyscy tam będziemy.Niektórzy nie doczekają 70obyś nie był w tej grupie,ale bo to wiadomo??powodzenia!wola nieba,z nią się zawsze zgodzić trzeba:-)
Miś
Miś 01.01.2015, 15:58
tak się składa,że wszyscy tam wylądujemy.Żadne plecy i układziki nie pomogą,może warto o tym pamiętać.Więc nie kpijmy z cmentarza.
;)
;) 30.12.2015, 21:07
To nie miejsce ani czas na wyciąganie tutaj czyiś prywatnych spraw. Może się przedstawisz olu i też opiszemy tutaj kilka faktów z twojego życia prywatnego?
ola
ola 31.12.2015, 17:06
Prawdy się nie zmieni,ani nie ukryje.Nie każdy ma tak bujny życiorys.
ola
ola 30.12.2015, 20:57
P.Bembnik -spogląda pani w lustro?i co widzi?nic?bo faktycznie tam nic nie ma:))a może do ciepłych krajów trzeba pojechać-co?nie wyszło???oj.to sprzedać domek?ale jak ,oj nie ma wodociągu?zaraz będzie.po trupach do celu.
Bubu
Bubu 30.12.2015, 20:41
Mariańska ważniejsza niż Tuwima ! Jak na Mariańskiej jest awaria raz na dwa miesiące i 3 godziny nie ma wody to ludzie są w szoku ! A na Tuwima nie ma wody CODZIENNIE - no to już się chyba przyzwyczaili ! Pani Radna Jolanto B. jesteśmy z Panią. Panie Radny Tadeuszu B. ma Pan rację ! Coż tam deptak z frontu , z boku też się alejka przyda !
.
. 01.01.2015, 12:33
P.Beatko
..
.. 30.12.2015, 20:51
A dlaczego nie?
..)
..) 01.01.2015, 12:36
P.Beatko
ja
ja 30.12.2015, 20:27
Za to pan Puchniak obrońca pokrzywdzonych,A gdzie pan był przez te wszystkie kadencje,czy nie w radzie? wielki pan przewodniczący zrobilł wodociąg? NIE-to niech się nie odzywa i nie udaje ,że problem ludzi ,to jego problem! Żenada
piotr
piotr 06.01.2016, 22:04
oj,tak p. Puchniak to porażka .obrońca ludu? a gdzie był do tej pory,chyba z Choinki się urwał .Liczy na szybkie wybory?
ja
ja 30.12.2015, 20:00
Ale jaja-:))coś się dzieje.nareszcie ,bo u nas jak na cmentarzu-nic,nuda.Wszyscy udają że coś robią.
Do Misia
Do Misia 30.12.2015, 19:58
Nie bardzo rozumiem. Problem narastał bo i susza z roku na rok . Burmistrz nie wprowadzał zadania , ale chce wprowadzić na 2016. To Tuwima nie dostanie wody , żeby ukarać burmistrza i radną ? Bo was k. nie lubimy ? A na czele protestu radny , który już 14 - sty rok jest w radzie ?

Pozostałe