PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE Z BIELAWY LAUREATEM KONKURSU PLACÓWKA OŚWIATOWA ROKU 2015

  • 22.12.2015, 14:06 (aktualizacja 22.12.2015, 14:18)
  • Telewizja Sudecka
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE Z BIELAWY LAUREATEM KONKURSU PLACÓWKA OŚWIATOWA ROKU 2015
Bielawskie Przedszkole Niepubliczne, mieszczące się przy ul. Klonowej zostało laureatem konkursu Placówka Oświatowa roku 2015 w kategorii Przedszkole Roku.

Uroczyste wręczenie odznaczenia odbyło się 17 grudnia w Warszawie w Polskiej Agencji Prasowej. Certyfikat otrzymało jedynie 18 przedszkoli z całej Polski. W procesie weryfikacji oceniano między innymi doświadczenie i kompetencje kadry, prestiż placówki oraz dynamikę rozwoju. Atrakcyjna oferta, zajęcia prowadzone w przyjaznej i otwartej dla dzieci i rodziców atmosferze, wyjątkowa kadra, pasja i pedagogiczny profesjonalizm znacząco przyczyniły się do tak wielkiego sukcesu naszej placówki. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy tym, którzy mieli swój wkład w osiągnięciu tak prestiżowej nagrody.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kasia
Kasia 22.12.2015, 15:49
Extra gratulacje ☺

Pozostałe