1500 PACZEK OD MIKOŁAJA Z MISJI NOWA NADZIEJA

  • 14.12.2015, 14:25
  • Zbigniew Kukiełka
1500 PACZEK OD MIKOŁAJA Z MISJI NOWA NADZIEJA
Rekordową liczbę paczek od świętego Mikołaja bo aż 1500 w miniony weekend, przekazali dla bielawskich dzieci wolontariusze z Misji Nowa Nadzieja.

 

Zbigniew Kukiełka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ania
ania 15.12.2015, 22:24
Państwo Pileccy to dobrzy ludzie i pomagają wielu ludziom,to jest pewne i wszyscy o tym wiedzą.Dziękujemy za paczki w imieniu dzieci ,które bardzo się z nich cieszyły!
Ewa B
Ewa B 15.12.2015, 10:28
Panie Jarku, jesteście wspaniali, dużo dzieci i rodzin na pewno się ucieszyło. Włożyliście w to ogrom pracy. Dziękuję w imieniu zadowolonych.
Dorota
Dorota 14.12.2015, 20:13
Więcej takich ludzi,od dawna odwalają kawał dobrej roboty.Pełen szacunek.Wesołych ŚWIĄT zwłaszcza dla tych wiecznie nie zadowolonych
Siwus
Siwus 14.12.2015, 20:00
To po co sie udzielasz ? Jak nie dostałeś paczki to po co wypisujesz ty takie bzdury.I pewnie rozdajesz ludziom smartfony,tablety,i lalki baby born....Mi też nic nie brakuje dzięki Bogu ale ja i moje dziecko cieszyło by się nawet ze skromnej paczki,choć nie była skromna Piszę, bo wiem w co w nich było...
ww
ww 14.12.2015, 19:30
i misja nic nie dała tylko to ludzie,mieszkańcy miasta dawali wszystko to co było w paczkach,dla wiadomości jak ktoś nie wie
nik
nik 14.12.2015, 20:07
marny jesteś i tyle
Gość
Gość 14.12.2015, 20:02
No właśnie ludzie dawali i dawali co mogli i dzięki Nim dzieci dostały paczki
obserwator
obserwator 14.12.2015, 19:54
Nie masz pojęcia o czym mówisz. Misja, a właściwie wolontariusze Misji włożyli wiele pracy. Kosztowało ich to mnóstwo pracy, czasu i zaangażowania. Nie biorą za to pieniędzy. Stoją w Biedronkach, pakują, segregują i rozdają. Dla siebie nic nie zostawiają.
brrr
brrr 15.12.2015, 09:36
podziekujcie ludziom którzy za własne ciężko zarobione pieniądze kupywali te rzeczy i wrzucali do ich koszy w biedronce,by inni mogli dostać; zapominacie cały czas że to zwykli ludzie przyczynili się do tego i ich zasługi tu są,misja tylko pozbierała i zapakowała w paczki; poza tym jak się komuś pomaga to się tym nie lansuje i nie trąbi wkoło bo nie o to tu chodzi
wolontariusz
wolontariusz 15.12.2015, 20:17
Trzeba trąbić by więcej osób widziało co dzieje się po zbiórkach by nie gadano że dla siebie zbierają. Nawet nie macie pojęcia jak ludzie skomlą przy zbiórkach żywności, bo nie chcą dać a wystarczy wafelek czy lizak.
qqq
qqq 15.12.2015, 22:20
skomlą....no to teraz ładnie pojechałeś panie wolontariuszu
wrrrrrrrrrr
wrrrrrrrrrr 14.12.2015, 23:03
dobre sobie)) im ptasiego mleka nie brakuje,same pasibrzuchy tam są i grube baby
Gość
Gość 15.12.2015, 09:08
Widzialeś?Te grube baby? Pokaże chociaż jedną grubą babę.Same laski tam są.Pomyliłeś instytucje....Nie gadaj i nie pisz głupot i się do roboty weź.Bo krytykują osoby tylko te co nic nie robią.
wrrrrrrrrrr
wrrrrrrrrrr 15.12.2015, 09:32
no przecież że widziałem ,utyte jak pąki w maśle,bo cały czas jedzą i jedzą
Justyna
Justyna 15.12.2015, 03:52
Boli że Bóg im błogosławi, mniej jadu to tobie po błogosławi
Ewa
Ewa 14.12.2015, 18:53
Super ! Dziękujemy Organizatorom ! Wesołych Swiąt !
Siwus
Siwus 14.12.2015, 17:51
Człowieku ...dość że dostałeś to jeszcze ci źle.Nie zdajesz sobie sprawy ile kosztowało to pracy tych ludzi...Jak jesteś taki mądry i stawiasz na,, jakość ''to idź organizuj paczki dla dzieci ,w których będą np merci,Raffaello,a najlepiej zabawki z najwyższej półki.Życzę powodzenia Ale się założe ,że nawet nie nazbierałbyś 1/3 tego co Misja Ale mądrować to każdy się umie.
ww
ww 14.12.2015, 19:28
a tu cię zaskoczę bo sam duzo pomagam innym i staram się zawsze by było to satysfakcjonujące dla danej osoby; powtórzę się;ja nic nie dostałem także prosze mi tu bzdur nie wypisywać;
bb
bb 14.12.2015, 17:49
A może by tak "dziękuję" - a nie wybrzydzanie !!! Co flachy nie dołączyli?
obserwator
obserwator 14.12.2015, 17:26
Ci ludzie cały rok zbierają by nieś nadzieje dzieciom, jak komuś paczka nie pasuje to może sam sponsorować w przyszłym roku to paczki lepsze będą.
Nie które dzieci wcale by nie dostały paczki, bo ich rodzice wolą wino kupić. Brawo Misja. Brawo Jarek
ce
ce 14.12.2015, 17:08
Człowieku dostałeś coś za darmoi jeszcze narzekasz. Widocznie nie byłeś w potrzebie skoro paczka była dla ciebie beznadziejnia
ww