ŁYŻWA - TYLKO PIOTR ŁYŻWA! HASŁO CORAZ MNIEJ WIARYGODNE

  • 03.12.2015, 16:44 (aktualizacja 08.12.2015, 15:39)
  • Telewizja Sudecka
ŁYŻWA - TYLKO PIOTR ŁYŻWA! HASŁO CORAZ MNIEJ WIARYGODNE
Minął rok od wyborów nowego burmistrza w Bielawie, którym został Piotr Łyżwa, więc czas na podsumowania oraz ocenę jego dokonań. Niestety Pan Piotr Łyżwa obraził się na naszą telewizję i nie chce się w niej wypowiadać, bo widocznie zadajemy trudne pytania, więc sami spróbujemy podsumować w skrócie ten rok bo plany i obietnice w kampanii wyborczej obecnego burmistrza były powalające.

 

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (140)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zyta
Zyta 15.12.2015, 06:58
Sudecka walczy o swoje i kasę z urzędu. RYŚ dawał a tu sie uciło finansowanie prywatnej telewizji z publicznych pieniędzy
Lolek
Lolek 13.12.2015, 19:59
Z ewangelicznym uśmieszkiem nie przekonuje mnie łyżwa jako burmistrz miasta. Tutaj trzeba pracować a nie ustawiać koleżków i dzielić społeczeństwo Bielawy. Szkoda mieszkańców, szkoda miasta, szkoda czasu urzędniczego a zegar tyka
Tubylec
Tubylec 10.12.2015, 15:46
Czas najwyższy wziąć się za radnych których wybraliśmy bo to oni tolerują nieróbstwo,głupotę i nonszalancję wybranej władzy.Nie reagując na to co się dzieje po roku rządów tej kliki (a nie dzieje się nic korzystnego dla miasta) i wpisując się w ten styl władzy olewają totalnie swój elektorat.Radni są po to aby stać na straży obietnic i postulatów wyborczych popieranej przez nich władzy.Gdzie te obiecane miejsca pracy,inwestycje,racjonalne gospodarowanie,redukcje zatrudnienia w urzędzie,gdzie jakikolwiek realny plan dalszego rozwoju miasta.Oj naobiecywało się wiele robiąc z wyborców idiotów a nie potrafi się nawet zadbać o dokończenie zaplanowanych przez poprzedników inwestycji - rażący brak nadzoru i niekompetencja aż kuje w oczy.Nie wspomnę jak dba się o powierzone mienie czego przykładem może być Park Miejski ( dewastacja,brak pomysłu na zagospodarowanie pawilonu,notoryczne awarie oświetlenia) .Czas by radni bardziej krytycznie spojrzeli na to co sie dzieje bo wyborcy im to przypomną.
ola
ola 09.12.2015, 07:44
kiedy referendum?
Bolek
Bolek 13.12.2015, 08:50
Jak za nie zapłacisz to jutro
sss
sss 13.12.2015, 21:51
ja z miłą chęcią zapłacęss
Mieczysław
Mieczysław 08.12.2015, 21:55
www.infobielawa.pl juz nie tylko tv sudecka źle (prawdziwie) przedstawia sytuacje w urzędzie i mieście. Coraz więcej niezadowolonych mieszkańców, coraz więcej źle się mówi o nowych władzach..
patriota
patriota 08.12.2015, 09:07
ci ludzie sa niekompetentni i po co ta pyskowka
Kala
Kala 08.12.2015, 06:54
No i zakwiczaly św.... E odcięte od koryta widac pieniądze się kończą a do luksusu przyzwyczejone.
Pytia.
Pytia. 08.12.2015, 01:30
Łyżwa-tylko Piotr Łyżwa jest w stanie położyć Bielawę na łopatki w ciągu jednej kadencji. A może i wcześniej.
mieszkaniec
mieszkaniec 07.12.2015, 18:51
Kto jest właścicielem budynku po Szkole Podstawowej Nr5 przy ul, Polnej?
Yyg
Yyg 07.12.2015, 19:55
????????
Jgf
Jgf 07.12.2015, 18:21
Ten Łyżwa nie ma nawet honoru.On uroczyście ślubuje, że dochowa wierności prawu.:-))))))
Wstyd Panie Łyżwa. Władza widzę zaślepiła Panu oczy. Przestanie Pan być Burmistrzem,ale niestety będzie Pan musiał zostać człowiekiem.I co wtedy??????
kibic
kibic 07.12.2015, 10:19
A co w sprawie rzekomych afer poprzedniej ekipy? Minął rok i okazuje się że Łyżwowcy kłamali. Trzeba donieść na Łyżwe i jego nieudaczników.
Juliusz cezar
Juliusz cezar 08.12.2015, 07:57
żadnych afer nie było, żadnych nagie prawa czy niegospodarnosci nie było. Tylko ludzie Łyżwy chcąc odwrócić uwagę od swojej nieudolnosci wyzywa li poprzednikow. Ten rok wystarczył do tego żeby ludzie przejrzeć na oczy. Juz nie tylko tv sudecka pokazuje jak jest ale na FB tez powstał profil nieobywatelska bielawa która odsłania uroki wladzy
Uf
Uf 07.12.2015, 18:02
Już doniesione
obserwator
obserwator 07.12.2015, 05:06
Łyżwa ma swoje Media w kieszeni, Anna N i jej gazeta, która nie zawsze sprawdzone informacje podaje . Redak Naczelny tej gazety robi reportaże dla UM Bielawa.
MD
MD 06.12.2015, 23:38
Jeśli to wszystko jest kłamstwem to Sudecka może pakować się do miski ale jeśli to prawda przyspieszone wybory tuż tuż
widz
widz 06.12.2015, 19:50
Cała prawda i tylko prawda i aż żal patrzeć na to co się dzieje w UM w Bielawie, brawo za odwagę i oby częściej taki niusy dawać, może ludzie zmądrzeją i więcej nie wybiorą ludzi bez kompetencji.
Miejscowy
Miejscowy 06.12.2015, 15:43
Wszyscy psy wieszają na TV Sudeckiej tylko za co za to że nadaje zgodnie z prawdą Gdyby nie sudecka czy ktoś odważył by się napisać co dzieje się w Bielawie bo chyba nie Bielawski dziennik tam tylko sukcesy a skąd byśmy wiedzieli że pani A.N zmieniła kasę w supermarkecie na gabinet specjalistki w UM.Pan Pachura powinien otrzymać pulicera.
za Ryska bylo lepiej
za Ryska bylo lepiej 06.12.2015, 17:45
Nie wszyscy tylko pracownicy urzędu i jednostek podległych, ewentualnie ich rodziny jak widać po komentarzach na facebooku.
Policiant
Policiant 05.12.2015, 20:26
HAHAHA, nie kompromituj się Pan Panie Pachura. Jako lokalne media powinniście świecić przykładem i prezentować klasę medialną. To co robicie począwszy od kampanii wyborczej jest żenujące i na bardzo słabym poziomie. Powinniście zaoferować wsparcie Urzędowi, a nie liczyć na cuda i powrót Ryśka, bo taki nie nadejdzie.
Igb
Igb 07.12.2015, 18:24
Ty Policjant. Pierdolnij się w czoło
poli majster
poli majster 07.12.2015, 10:19
Ty chyba coś popalasz że takie głupoty piszesz . zmień dilera
MD
MD 06.12.2015, 23:33
Sudecka to nie tv publiczna (czytaj rządowa), która publikuje zgodnie z wytycznymi Burmistrza
Um
Um 06.12.2015, 10:21
Zastanawia mnie co pokazywanie prawdy ma wspólnego z Dźwinielem ? Wszystko sprowadzacie do tego, a nikt z was nie patrzy na to co teraz dzieje się w urzędzie .
Jgb
Jgb 05.12.2015, 22:15
Ty Policjant
BRAWO JA
BRAWO JA 05.12.2015, 14:33
ŁYSY NA CO LICZYSZ ŻE CZERWONY WRÓCI NIGDY
Karol
Karol 07.12.2015, 01:54
Nie obrażaj burmistrza. To nie jego wina, że wyłysiał.
obserwator
obserwator 05.12.2015, 06:55
Jurcewicz ma stanowisko objąć w Barlu bo do Senatu nieroba nie wpuścili.
Wrotka
Wrotka 04.12.2015, 23:47
A ja slyszalem ze w UM w Bielawie dzisiaj od rana jest taka duza lalka voodoo na wzor i podobienstwo Adama Pachury i wbijaja w nia rytualne igly...Prawda to?
infobielawa.pl
infobielawa.pl 04.12.2015, 20:03
infobielawa.pl start 8.12.2015 12:00
Ih
Ih 04.12.2015, 21:55
A co to za strona będzie? Tylko nie mówcie, że to strona Łyżwowców?

Pozostałe