I EDYCJA VILLAS FESTIWAL NA ZIEMI KŁODZKIEJ

  • 25.11.2015, 08:38 (aktualizacja 25.11.2015, 08:42)
  • Telewizja Sudecka
I EDYCJA VILLAS FESTIWAL NA ZIEMI KŁODZKIEJ
Idea festiwalu poświęconego jednej z najbardziej znanych gwiazd Ziemi Kłodzkiej Violetcie Villas dojrzewała w Polsce od kilku lat.

 

Wielka Diva sceny polskiej, która koncertowała z największymi artystami muzyki rozrywkowej swoich czasów, ostatnie sukcesy sceniczne triumfowała przez 12 lat po powrocie do Lewina Kłodzkiego z duetem Maciej i Bartłomiej Kieres (fortepian i kontrabas). Na Ziemi Kłodzkiej pomysł festiwalu krystalizuje się dzięki tym dwóm muzykom oraz ludziom kultury związanymi ze Stowarzyszeniem Fundus Glacensis, władzami samorządowymi Kudowy Zdroju, ośrodkami kultury powiatu kłodzkiego oraz Ośrodkowi Kultury i Sztuki we Wrocławiu. W związku z przypadającą 5 grudnia czwartą rocznicą śmierci artystki planujemy uczcić Jej pamięć. W programie oprócz artystów, którzy występowali z Violettą i podzielą się z nami Jej utworami (Anna Żebrowska, Danuta Błażejczyk Paweł Wenderski, Maciej Kieres, Zbigniew Lesień) usłyszymy też artystów z Ziemi Kłodzkiej.

Pierwszy Villas Festival
Kłodzko – Kudowa Zdrój – Duszniki Zdrój, 4 – 6 grudnia 2015

4 grudnia /piątek/, godz. 19.00

Pierwszy Villas Festival na Ziemi Kłodzkiej  „Rendez-vous z Violettą...”

Koncert Anny Żebrowskiej (vocal) i Macieja Kieresa (fortepian) z udziałem Pawła Wenderskiego (dwukrotny laureat „Szansy na sukces”)

Bilety: 15 zł, w dniu koncertu 25 zł

KCKSiR, Sala widowiskowa

5 grudnia (sobota)

19.00 Rendez-vous z Violettą...

Koncert Anny Żebrowskiej (vocal) i Macieja Kieresa (fortepian)
Teatr im. S. Moniuszki – Kudowa Zdrój
21.00 Śladami Violetty…
Paweł Wenderski z zespołem Kuźnia oraz Artyści Ziemi Kłodzkiej
Etcetera Resto Bar – Park Zdrojowy - Kudowa Zdrój (wstęp wolny)

6 grudnia (niedziela)

16.00 Przyjaciele Violetty… Koncert Danuty Błażejczyk z udziałem Zbigniewa Lesienia Teatr im. S. Moniuszki – Kudowa Zdrój
19.30 Rendez-vous z Violettą...
Koncert Anny Żebrowskiej (vocal) i Macieja Kieresa (fortepian)
Teatr im. F. Chopina – Duszniki Zdrój

Bilety na koncerty: 15 zł, w dniu koncertu 25 zł
Organizacja i współpraca:
Gmina Kudowa Zdrój, OKiS Wrocław, Stowarzyszenie Fundus Glacensis, Starostwo Powiatowe w Kłodzku, KCKSiR Kłodzko, MOKiS Duszniki Zdrój.

Telewizja Sudecka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe