OBCHODY 68. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

  • 02.08.2012, 13:44
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski
OBCHODY 68. ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
Jak co roku, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, także w tę środę pod Pomnikiem Pamięci Losów Ojczyzny spotkała się Grupa Rekonstrukcji Historycznej 58 Pułku Piechoty, jak również harcerze oraz mieszkańcy Dzierżoniowa.
 

Jak co roku, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, także w tę środę pod Pomnikiem Pamięci Losów Ojczyzny spotkała się Grupa Rekonstrukcji Historycznej 58 Pułku Piechoty, jak również harcerze oraz mieszkańcy Dzierżoniowa. O godzinie 17.00. wybuch powstania upamiętnił dźwięk syren, które zostały włączone w całym mieście. W godzinę "W" tradycyjnie już został oddany hołd powstańcom.

Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe