ZABAWA Z HISTORIĄ CZYLI WEHIKUŁ CZASU

  • 06.08.2012, 13:17
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
media-06082012_wehikul_czasu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zamek na Skale leży w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, jest to miejsce bogate historycznie. Na przełomie wieku XVIII i XIX chętnie go odwiedzali nie tylko kuracjusze z Lądka Zdroju, ale i turyści, bez wątpienia warto jest wspomnieć, że do tego miejsca zawitał również król pruski Wilhelm III z rodziną i car rosyjski Aleksander.
 
Zamek na Skale leży w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, jest to miejsce bogate historycznie. Na przełomie wieku XVIII i XIX chętnie go odwiedzali nie tylko kuracjusze z Lądka Zdroju, ale i turyści, bez wątpienia warto jest wspomnieć, że do tego miejsca zawitał również król pruski Wilhelm III z rodziną i car rosyjski Aleksander. Najchętniej zwiedzano piękny ogród, a także urokliwe komnaty. Do dnia dzisiejszego turyści z całej Polski chętnie odwiedzają Trzebieszowice.
Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe