ORLIK W NOWEJ RUDZIE

  • 06.09.2012, 14:08
  • Katarzyna Krzak
 ORLIK W NOWEJ RUDZIE
Z początkiem roku szkolnego, oddano do użytku kompleks sportowy „Orlik”; znajdujący się przy Gimnazjum Nr 1 w Nowej Rudzie.

Z początkiem roku szkolnego, oddano do użytku kompleks sportowy „Orlik”; znajdujący się przy Gimnazjum Nr 1 w Nowej Rudzie. Jest to już drugi obiekt, obok boiska wielofunkcyjnego przy SP2 funkcjonujący w centrum miasta. Od środy 29 sierpnia, do dyspozycji dzieci i młodzieży, jest boisko do piłki nożnej (sztuczna trawa, aluminiowe bramki, siatki) oraz boisko wielofunkcyjne (siatkówka, koszykówka). Kompleks uzupełnia budynek zaplecza socjalnego, oświetlenie i ogrodzenie. Środki na tę inwestycję (prawie milion złotych) pochodzą z budżetu państwa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Powiatu Kłodzkiego oraz budżetu miasta Nowa Ruda.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe