22 RAJD DOLNOŚLĄSKI

  • 16.10.2012, 12:09
  • Katarzyna Krzak
22 RAJD DOLNOŚLĄSKI
22. Rajd Dolnośląski, zostanie rozegrany w dniach 19-20 października, będzie stanowił ostatnią odsłonę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

22. Rajd Dolnośląski, zostanie rozegrany w dniach 19-20 października, będzie stanowił ostatnią odsłonę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W stosunku do ubiegłorocznej edycji zmienił się nie tylko termin zawodów, ale również ich baza, która została przeniesiona do Polanicy-Zdroju. W harmonogramie znalazło się trzynaście odcinków specjalnych o łącznej długości 183 kilometrów, wytyczonych na malowniczych trasach, okalających dolnośląskie uzdrowisko. Miłośników motoryzacji nie może zabraknąć na tej imprezie.

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe