WAŁBRZYSZANIE WYRÓŻNIENI

  • 17.10.2012, 09:28
  • Agnieszka Nowak
WAŁBRZYSZANIE WYRÓŻNIENI
Piotr „Rolnik” Gaczyński z Wałbrzycha oraz Wojtek Kiełbasa gitarzysta zespołu Wrzask z Czarnego Boru otrzymali wyróżnienia podczas finału Dolnośląskiej Ligi Talentów w Oleśnicy.
Piotr „Rolnik” Gaczyński z Wałbrzycha oraz Wojtek Kiełbasa gitarzysta zespołu Wrzask z Czarnego Boru otrzymali wyróżnienia podczas finału Dolnośląskiej Ligi Talentów w Oleśnicy. To konkursowy przegląd amatorskich zespołów artystycznych i solistów.

Przypomnijmy, w eliminacjach, które odbyły się w Kamiennej Górze nasz powiat reprezentowali: Mały Teatr Frędzle z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Piotr „Rolnik” Gaczyński oraz zespół Wrzask. Do Finału przeszło 15 zespołów i solistów, wśród których znaleźli się również: zespół Wrzask i Piotr „Rolnik” Gaczyński. Zaś Mały Teatr Frędzle, pomimo, że nie pojechał do Oleśnicy, zgarnął od szanownego jury „trzy taki”, czyli dostał od każdego jurora pozytywną opinię.

Pierwszą edycję Dolnośląskiej Ligi Talentów wygrała natomiast Nikola Warda z Legnicy.


Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe