CZWARTKI Z NIESPODZIANKĄ

  • 23.10.2012, 21:12
  • Agnieszka Nowak
CZWARTKI Z NIESPODZIANKĄ
W czwartki Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na: odbierz swój prezent od… czyli artystyczne niespodzianki przygotowane dla Wałbrzyszan przez zespół artystyczny Teatru Dramatycznego oraz realizatorów.

W czwartki Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu zaprasza na: odbierz swój prezent od…  czyli artystyczne niespodzianki przygotowane dla Wałbrzyszan przez zespół artystyczny Teatru Dramatycznego oraz realizatorów.

Jest to jedyna okazja na spotkanie i rozmowę poprzez wspólne dzielenie się sztuką. Na kolejne spotkanie z cyklu odbierz swój prezent od … zapraszamy w najbliższy czwartek 25 października  o godz. 17.00 do Świetlicy –  z prezentem czeka Agnieszka Kwietniewska  – aktorka, znana jako Gustlik, Janda i Amy w szalonych spektaklach Moniki Strzępki. Wstęp bezpłatny.

 

 

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe