MŁODZIEŻ WYPRODUKOWAŁA AUDYCJĘ RADIOWĄ

  • 05.11.2012, 09:32
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
MŁODZIEŻ WYPRODUKOWAŁA AUDYCJĘ RADIOWĄ
„Czy nas słychać?” zadawali sobie pytanie młodzi ludzie ze Szczytnej, Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy i Kudowy-Zdroju. Ich projekt uzyskał dofinansowanie w ramach programu Równać Szansę. Przez 15 miesięcy poznawali tajniki sztuki radiowej.

„Czy nas słychać?” zadawaliśmy sobie pytanie, my młodzi ludzie ze Szczytnej, Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy i Kudowy Zdroju. Ich projekt uzyskał dofinansowanie w ramach programu Równać Szansę. Przez 15 miesięcy poznawali tajniki sztuki radiowej.

W ramach projektu odbywały się liczne warsztaty, spotkania, wyjazdy, które finalnie pozwoliły nam na zrealizowanie samodzielnej audycji, oto ona:

http://bankimprez.pdg.pl/images/stories/projekt_rownac_szanse.mp3

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe