KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ - MAREK GRECHUTA

  • 08.11.2012, 13:53
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-08110212_konkurs_pozeji_grechuty
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tych piosenek nie da się zapomnieć, podobnie jak artysty, który je wykonuje. Marek Grechuta należał do najbardziej znanych polskich kompozytorów, poetów i piosenkarzy. Jego twórczość łączy pokolenia, czego przykładem może być II edycja Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej, w tym roku poświęconego w

Tych piosenek nie da się zapomnieć, podobnie jak artysty, który je wykonuje. Marek Grechuta należał do najbardziej znanych polskich kompozytorów, poetów i piosenkarzy. Jego twórczość łączy pokolenia, czego przykładem może być II edycja Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej, w tym roku poświęconego właśnie Markowi Grechucie.

Konkurs Poezji Śpiewanej cieszy się zainteresowaniem wśród młodych ludzi, a to oznacza, że dzisiejsza młodzież - nawet w dobie internetu i komputerów jest wrażliwa - tą wrażliwość trzeba w niej tylko obudzić.

Organizatorzy konkursu już dziś myślą, kogo twórczość wykorzystają za rok. Może będzie to twórczość Edyty Geppert, może Ewy Demarczyk, a może innej wybitnej osobowości, którą pamiętamy do dziś.

Laureatami konkursu zostali:
Urszula Milewska, Karolina Bokota i Tomasz Kulak

 

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe