NIE PAL LIŚCI I TRAW

  • 26.11.2012, 13:21
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-26112012_palenie_lisci
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiosna i jesień to czas kiedy zaczynamy robić porządki w ogródkach i na działkach, a porządki to najczęściej m.in. palenie suchych liści i galezi. Wtedy zaczyna się też czas wzmożonej pracy strażaków.



Wiosna i jesień to czas kiedy zaczynamy robić porządki w ogródkach i na działkach, a porządki to najczęściej m.in. palenie suchych liści i gałęzi. Wtedy zaczyna się też czas wzmożonej pracy strażaków, bo takie porządki najczęściej kończą się pożarami altanek lub innych zabudowań, pozostawionych na działkach. Problem ten wraca co roku. Do takich pożarów straż wyjeżdża kilkadziesiąt razy w roku.

Straż pożarna, apeluje, straż miejska również, to jednak nie przynosi większych rezultatów, bo silniejsze jest przyzwyczajenie.

Apelują też ekolodzy zaniepokojeni o środowisko.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe