WAŁBRZYSKA KULTURA PO GRODZKOŚCI

  • 04.12.2012, 09:47
  • Agnieszka Nowak
media-video_informacje-04122012_teatr_grodzkosc
loadingŁaduję odtwarzacz...
1 stycznia Wałbrzych odzyska prawa grodzkie. Wówczas pod miasto przejdą też instytucje kultury, którymi do tej pory zarządzało Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.1 stycznia Wałbrzych odzyska prawa grodzkie. Wówczas pod miasto przejdą też instytucje kultury, którymi do tej pory zarządzało Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu.

Jak zapewnia Anna Żabska z wałbrzyskiego magistratu budżet Teatru Lalki i Aktora nie będzie odbiegał od kwoty jaką do tej pory dysponował teatr. Będzie to milion złotych. Do tej pory teatr był jednostką powiatu i to starostwo utrzymywało instytucję. Miasto dofinansowywało poszczególne projekty.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe