WIGILIA PRZY DUŻYM STOLE

  • 27.12.2012, 16:47
  • Agnieszka Nowak
WIGILIA PRZY DUŻYM STOLE
Kilkaset osób uczestniczyło w wieczerzy wigilijnej przygotowanej przez władze Świebodzic dla osób potrzebujących i samotnych.

Kilkaset osób uczestniczyło w wieczerzy wigilijnej przygotowanej przez władze Świebodzic dla osób potrzebujących i samotnych. Dokładnie w dzień Wigilii, czyli 24 grudnia w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji opłatkiem przełamali się mieszkańcy miasta, władze samorządowe, radni miejscy i powiatowi oraz zaproszeni goście, wśród których jak zawsze był Jego Ekscelencja Biskup Ignacy Dec. Ordynariusz naszej diecezji złożył zebranym życzenia świąteczne: miłości, Pokoju Bożego i radości z narodzin Chrystusa. Wszelkiej pomyślności i dobrego, Nowego Roku, życzył także gospodarz spotkania, burmistrz Bogdan Kożuchowicz. Kilka kolęd zaśpiewał Chór Akord, a potem wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu, na którym królował barszcz z krokietami, ryba i ciasto.

Po świątecznym posiłku wydano 550 paczek świątecznych, w których znalazł się m. in. kurczak, różnego rodzaju wędliny i kiełbasa.

 

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe