PRZED NAMI PUB

  • 17.01.2013, 10:55
  • Admin TVS
PRZED NAMI PUB
„The Postman” będą gwiazdą tegorocznego Przeglądu Utworów Big-Beatowych. Wywodząca się z Przeglądu Utworów Beatlesów impreza ma stałe grono swoich fanów.

„The Postman” będą gwiazdą tegorocznego Przeglądu Utworów Big-Beatowych. Wywodząca się z Przeglądu Utworów Beatlesów impreza ma stałe grono swoich fanów. Jeśli więc chcecie zobaczyć występ zespołu gwarantującego znakomitej zabawę warto znacznie wcześniej zatroszczyć się o bilety.

W tym roku polecamy również poświęcone polskiemu big-beatowi PUB PARTY. W jego trakcie publiczność bawić będą „Wędrowne Gitary”. To zespół nagrodzony m.in. „Grand Prix I Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Coverowych” w Ustroniu Morskim i mający na swoim koncie kilka telewizyjnych występów.

 

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe