PRZYZNANO RÓŻE KŁODZKIE

  • 28.01.2013, 12:49
  • Katarzyna Krzak
PRZYZNANO RÓŻE KŁODZKIE
Styczeń bez wątpienia jest miesiącem podsumowań, dlatego też w Polanicy Zdroju odbyło się spotkanie noworoczne władz powiatu kłodzkiego, wraz z przedstawicielami służb mundurowych, polityków, a także przedsiębiorców.
 


Styczeń bez wątpienia jest miesiącem podsumowań, dlatego też w Polanicy Zdroju odbyło się spotkanie noworoczne władz powiatu kłodzkiego, wraz z przedstawicielami służb mundurowych, polityków, a także przedsiębiorców. Starosta Maciej Awiżeń wraz z przewodniczącym Rady Powiatu przypomniał o najważniejszych osiągnięciach, które miały miejsce w ubiegłym roku kalendarzowym i wpisały się na dobre w karty historii całego powiatu. 
Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe