CUDZOZIEMKI Z NIELEGALNYMI WYROBAMI

  • 29.01.2013, 11:27
  • Katarzyna Krzak
CUDZOZIEMKI Z NIELEGALNYMI WYROBAMI
27 stycznia w godzinach rannych na terenie Wrocławia funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 17 tys. sztuk papierosów oraz kilka litrów alkoholu. Towar należał do ob. Ukrainy.

27.01.2013r. funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach, Izby Celnej i CB Ś podczas wspólnych działań wylegitymowali 3 obywatelki Ukrainy, przy których ujawniono nielegalne wyroby akcyzowe. Do posiadania zakazanego towaru przyznała się jedna z nich, 54-letnia Hanna Z. U kobiety zatrzymano 16 600 sztuk papierosów oznaczonych ukraińską akcyzą oraz kilka litrów alkoholu bez znaków akcyzy skarbowej. Cudzoziemki oświadczyły, że papierosy chciały sprzedać na jednym z wrocławskich targowisk. W sprawie wszczęto postępowanie karno-skarbowe, które prowadzą funkcjonariusze Izby Celnej z Wrocławia.


Źródło: por. SG Renata Sulima Rzecznik Prasowy Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe