WARSZTATY TEATRALNE PROPOZYCJĄ NA FERIE

  • 01.02.2013, 08:33
  • Agnieszka Nowak
WARSZTATY TEATRALNE PROPOZYCJĄ NA FERIE
Wałbrzyski Teatr Dramatyczny zaprasza na bezpłatne warsztaty teatralne, które rozpoczną się 4 lutego.

Wałbrzyski Teatr Dramatyczny zaprasza na bezpłatne warsztaty teatralne, które rozpoczną się 4 lutego.

W programie etiudy, improwizacje, zabawy w Teatr, warsztaty muzyczne  oraz filmowe niespodzianki. Zajęcia poprowadzi Piotr Ratajczak – dyrektor artystyczny Teatru oraz aktorzy: Małgorzata Łakomska, Ewelina Żak, Anna Krotoska, Monika Strzelczyk. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 lutego 2013r. , do godz. 18.00 - na miejscu i telefonicznie  w Biurze  Współpracy z Publicznością,  plac Teatralny 1, tel. 746649695, do 3 lutego 2013r.  mailowo na adres: [email protected] . Wymagana jest pisemna zgoda rodziców. Szczegółowy program i  formularz zgody rodziców do pobrania na stronie www.teatr.walbrzych.pl . Ilość miejsc ograniczona.

Będzie m.in. zabawa w aktora i filmowa niespodzianka. Będą warsztaty animacji, taniec w teatrze i warsztaty teatralno - muzyczne.

Agnieszka Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe