TRUDNA SYTUACJA NA DROGACH POWIATOWYCH

  • 12.02.2013, 14:35
  • Katarzyna Krzak
TRUDNA SYTUACJA NA DROGACH POWIATOWYCH
Na wszystkich drogach powiatu dzierżoniowskiego występują znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Najtrudniejsza sytuacja jest na drodze Piława Górna - Ząbkowice.

Na wszystkich drogach powiatu dzierżoniowskiego występują znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Najtrudniejsza sytuacja jest na drodze Piława Górna - Ząbkowice. Samochód ciężarowy nie podołał trudnym warunkom drogowym i zablokował podjazd przed miejscowością Kluczowa. Dzierżoniowska i ząbkowicka Policja kieruje ruchem wahadłowo. W tej chwili istnieje możliwość dotarcia do Ząbkowic Śl. przez Piławę Górną. Trudna sytuacja występuje również na drodze dojazdowej do Wrocławia. Na Dębowej Górze, samochody ciężarowe, jak i również osobowe mają znaczne problemy z pokonaniem tego odcinka. Utrudnienia spowodowane intensywnymi opadami na chwilę obecną występują na każdym podjeździe. Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich kierowców o ostrożną jazdę, rozwagę na drodze oraz wykonywanie poleceń mundurowych kierujących ruchem. Osoby które nie musza korzystać ze swoich samochodów powinny wyjazdy odłożyć na późniejszy okres.

Źródło: podinsp. Mariusz Furgała KPP w Dzierżoniowie

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 13.02.2013, 15:42
Hahahaha
Danuta
Gość
Gość 13.02.2013, 10:06
ja bym powiedział bielawska
Gość
Gość 12.02.2013, 20:46
Ta telewizja to nie sudecka tylko Bielawsko Dzierżoniowska
Johhnie
Johhnie 12.02.2013, 20:13
Droga DDZ-P-ce i B-wa-P-ce
edward
edward 12.02.2013, 15:39
Taka Sytuacja

Pozostałe