NA BIEGÓWKI Z TELEWIZJĄ SUDECKĄ

  • 18.02.2013, 15:42
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
NA BIEGÓWKI Z TELEWIZJĄ SUDECKĄ
Już w najbliższą sobotę, 23 lutego, o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich miłośników nart biegowych na rodzinny piknik z Telewizją Sudecką. Miejsce spotkania to Przełęcz Jugowska z trasą do Koziego Siodła.


Już w najbliższą sobotę, 23 lutego, o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich miłośników nart biegowych na rodzinny piknik z Telewizją Sudecką. Miejsce spotkania to Przełęcz Jugowska z trasą do Koziego Siodła. Do akcji czynnie włączyło się Nadleśnictwo Świdnica pod wodzą nadleśniczego Jana Dzięcielskiego, który również - wraz z całą rodziną - pojawi się na starcie. Wspiera nas także Firma KROS-SKI z Bielawy, (www.nartybielawa.pl) która na hasło "Biegaj z Telewizją Sudecką" wypożyczy dla każdego komplet biegowy za jedyne 5 zł. Oczywiście liczba nart jest ograniczona i priorytetowo będą traktowane osoby, które polubią ich profil na facebooku, więc proszę się spieszyć (najlepiej narty już rezerwować i wypożyczyć w piątek). Kilka ważnych informacji dla uczestników: Na "Kozim Siodle" Nadleśnictwo Świdnica przygotuje ognisko oraz kijki do pieczenia kiełbasy. Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich zobowiązało się do wyratrakowania i przygotowania trasy z Przełęczy Jugowskiej do Koziego Siodła. Każdy z uczestników powinien pamiętać o odpowiednim ubraniu - bieliźnie narciarskiej oraz ubraniach "oddychających". Przyda się też coś ciepłego do picia w termosie oraz kiełbaska na ognisko. Każdy mile widziany, w szczególności osoby, które chcą spróbować marszu na biegówkach po raz pierwszy, na pewno pomożemy. Na pytania i wątpliwości odpowiada główny organizator: Adam Pachura pod numerem telefonu 602 80 44 23. Każda dodatkowa pomoc i uwagi są mile widziane. Pozdrawiamy i do zobaczenia na szlaku :)
Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 24.02.2013, 22:07
jechałem w sobotę i do marysieńki wyratrakowane, zresztą stał tam ich ratrak, a więc się zmieścił. po drugie może pogoń leśników z jugowa bo tam miejscami rzyczywiście jest wąsko a stowarzyszenie przecież przed sezonem nie może wiedzieć kto wygra przetarg i jakim ratrakiem dysponuje

Pozostałe