LASY PAŃSTWOWE ZAPRASZAMY!

  • 22.05.2013, 14:34
  • Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski
LASY PAŃSTWOWE ZAPRASZAMY!
Lasy Państwowe – Zapraszamy, to hasło dzięki któremu Lasy Państwowe przypominają, że lasy w Polsce są otwarte i dostępne dla wszystkich, a leśnicy przygotowali te miejsca do aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku, aby każdy czuł się w nich komfortowo i bezpiecznie.


Lasy Państwowe – Zapraszamy, to hasło dzięki któremu Lasy Państwowe przypominają, że lasy w Polsce są otwarte i dostępne dla wszystkich, a leśnicy przygotowali te miejsca do aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku, aby każdy czuł się w nich komfortowo i bezpiecznie. Nadleśnictwo Bardo Śląskie dba o przyrost drzew, mobilizując przy tym do działania lokalne władze, pracowników służb mundurowych, jak również placówek oświatowych. 
Katarzyna Krzak Marcin Łubkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe