SUKCESY LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW

  • 03.09.2013, 11:20
  • Katarzyna Krzak
SUKCESY LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
IX Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin ponownie okazało się dla klubu szczęśliwe. Zawodnicy Atomu Boxmet Dzierżoniów odnieśli sukcesy w prawie każdej startującej kategorii wiekowej.

IX Ogólnopolskie Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin ponownie okazało się dla klubu szczęśliwe. Zawodnicy Atomu Boxmet Dzierżoniów odnieśli sukcesy w prawie każdej startującej kategorii wiekowej. Na rozpoczęcie zmagać na trasę ruszyli żacy i żakinie. Tutaj w kategorii pań pewnie zwyciężyła Małgorzata Dąbrowska, wyprzedzając Garncarz Małgorzatę z klubu UKS Sokół Kęty i trzecią na mecie Faroń Wiktorię z klubu gospodarzy- UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin. Wśród żaków bardzo dobrze pokazał się Eryk Kaczor, który po przerwie spowodowanej złamaniem obojczyka zajął II miejsce ustępując jedynie Michałowi Lach z Sokoła Kęty. Trzeci był Knesz Marcin z klubu UKS Feniks Rydyłtowy. Niewiele do miejsca na podium zabrakło kolejnemu z żaków Atomu-Wiktorowi Wiśniewskiemu, który zajął 4 miejsce. Dalej w peletonie na 9 miejscu finiszował Renc Mateusz.

Kolejnym wyścigiem była rywalizacja młodzików i juniorek młodszych. Tutaj wśród panów 4 miejsce zajął Michał Mroczkowski, 12 był Wojciech Karpierz, na 21 pozycji uplasował się Mateusz Krzesiński a 25 był Troczka Dominik, dla którego start w Imielinie był pierwszym wyścigiem w sezonie. Serdecznie gratulujemy. Wyścig młodzików wygrał Manowski Mateusz z klubu Dobre Sklepy Rowerowe Author. Natomiast wśród juniorek młodszych 7 miejsce zajęła Dorota Przęzak a 8 była Weronika Laszkiewicz. Wyścig pań wygrała Lach Marta z klubu Sokół Kęty.

Przed ostatnim startem zawodów była rywalizacja kobiet open i juniorów młodszych. Tutaj po finiszu z grupy Natalia Mielnik zajęła 2 miejsce. Wygrała Katarzyna Wilkos z TKK Pacyfic Toruń a trzecia była Łucja Pietrzak z UKS Koźminianka Koźminek.

 

Źródło: Natalia Mielnik

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe