CHCESZ OTWORZYĆ DZIAŁALNOŚĆ? WEŹ DOTACJĘ!

  • 23.09.2013, 13:58
  • Magadalena Sosnicka-Dzwonek
CHCESZ OTWORZYĆ DZIAŁALNOŚĆ? WEŹ DOTACJĘ!
W dzierżoniowskim urzędzie pracy trwa nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej. Dokumenty można składać jeszcze do połowy października do 15.10.2013 r.

 

 

Magadalena Sosnicka-Dzwonek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 27.09.2013, 13:00
cyce-ro
Te dotacje są dla urzędników by mieli co robić i by można było zatrudnić kolejnych. Dużo zbędnych dokumentów świadczy tylko o przeroście formy nad treścią i zbędnej, rozbuchanej biurokracji w Dzierżoniowie a przecież miasto/gmina nie należą do najbogatszych. Poza tym to podobno miasto przyjazne mieszkańcom więc na czym ta przyjaźń polega na utrudnianiu ludziom życia? Duża ilość dokumentów do wypełnienia to duża ilość możliwych błędów a wtedy taki wniosek łatwiej odrzucić i pieniędzy nie dać, no i jest masa zbędnej pracy do rozdzielenia między urzędnikami.
cyce-ro
cyce-ro 25.09.2013, 10:07
Dotacje są dla bezrobotnych, tak? A co lepszego mają "pozostający bez zatrudnienia" (czyt. nieroby) od wypełniania dokumentów? Niech się wysilą, jak chcą dostać 20 tysięcy złotych. Chyba warto? Czy lepiej brać zasiłek?

Pozostałe