PRZED NAMI 23 RAJD DOLNOŚLĄSKI

  • 15.10.2013, 08:42
  • Admin TVS
PRZED NAMI 23 RAJD DOLNOŚLĄSKI
Październik to miesiąc, w którym tradycyjnie odbywa się Rajd Dolnośląski – ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Październik to miesiąc, w którym tradycyjnie odbywa się Rajd Dolnośląski – ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Od 2012 r. start i meta rajdu usytuowane są w kluczowych punktach Polanicy - Zdroju - w Parku Zdrojowym przy Sanatorium „Wielka Pieniawa” oraz przy Deptaku. Trasa rajdu przebiega przez malownicze tereny Ziemi Kłodzkiej, a spotkanie gromadzi rzesze fanów sportów motorowych z całego kraju. To właśnie tutaj ważą się losy Mistrza Polski.

Zapraszamy do Polanicy - Zdroju od 17-19 października.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe