POLANICA ZDRÓJ MA NOWE MIESZKANIA SOCJALNE

  • 18.10.2013, 11:37
  • Admin TVS
POLANICA ZDRÓJ MA NOWE MIESZKANIA SOCJALNE
Budowa budynku socjalnego przy ul. Słowackiego w Polanicy – Zdroju dobiegła końca. Protokół technicznego odbioru końcowego budowy dwupiętrowego budynku mieszkalnego, który składa się z 29 mieszkań, w tym dwóch przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, został spisany 8 października 2013 r..

Budowa budynku socjalnego przy ul. Słowackiego w Polanicy – Zdroju dobiegła końca. Protokół technicznego odbioru końcowego budowy dwupiętrowego budynku mieszkalnego, który składa się z 29 mieszkań, w tym dwóch przystosowanych dla osób niepełnosprawnych, został spisany 8 października 2013 r.. Gmina Polanica-Zdrój w dniu 14 października 2013 r. przekazała w zarząd i administrowanie budynku Miejskiemu Zakładowi Komunalnemu w Polanicy-Zdroju. Budowa budynku finansowana była ze środków własnych Gminy Polanica - Zdrój, przy wsparciu Banku Gospodarstwa Krajowego. Władze miasta podkreślają, że budynek został stworzony specjalnie z myślą o najuboższych mieszkańcach gminy. Oficjalne przekazanie budynku przez Burmistrza Miasta odbędzie się 22.10.2013 o godz. 14.00.


Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 23.10.2013, 13:04
taki piękny social postawili dla najuboszych mieszkańcach gminy a w socialu obok mieszkają normalnie rodziny gdzie budynek jest zle ocieplony bo w mieszkaniach jest grzyb
Gość
Gość 18.10.2013, 18:56
Brawo !!!!!!! Tyle się znaczy ile się odda maluczkim .Wartości przekazane ubogim wrócą zwielokrotnione !

Pozostałe