NOCNY MARATON FILMOWY

  • 18.10.2013, 13:50
  • Katarzyna Krzak
NOCNY MARATON FILMOWY
2 listopada 2013 o godzinie 21.30 po raz pierwszy w Bielawie ruszy Nocny Maraton Filmowy. Wydarzenie skierowanie dla ludzi o mocnych nerwach, szukających sporej dawki emocji oraz adrenaliny w jesienne zimne wieczory. W czasie maratonu zostaną zaprezentowane 3 filmy: Piła 7 3D.

2 listopada 2013 o godzinie 21.30 po raz pierwszy w Bielawie ruszy Nocny Maraton Filmowy. Wydarzenie skierowanie dla ludzi o mocnych nerwach, szukających sporej dawki emocji oraz adrenaliny w jesienne zimne wieczory. W czasie maratonu zostaną zaprezentowane 3 filmy: Piła 7 3D, Klątwa laleczki Chuchy oraz Kobieta w czerni.

Między projekcjami dostępny będzie bezpłatnie serwis kawowy, dla wszystkich uczestników maratonu. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na projekcje filmu Carrie o godzinie 19.00 będą mogły zakupić karnet na maraton w wysokości 15 zł zamiast 20 zł.

 

Nastolatka Carrie White wychowywana jest przez samotną matkę, fanatyczkę religijną. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się samotna. Jest w niej jednak coś bardzo wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy poznają sekret Carrie w dniu balu maturalnego, kiedy dziewczyna ujawni swoje moce telekinetyczne i wykorzysta je, aby wyrównać rachunki..

 

Niepełnosprawna Nica jest pogrążona w żałobie po tajemniczej śmierci matki. Kiedy dochodzi do podobnych zbrodni, podejrzenia padają na dziwną rudowłosą lalkę.

 

Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D.
Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni - Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fali terroru na niewyobrażalną skalę.

 

Nie wiecie, po co przyszła, że wróci bądźcie pewni. To widmo ciemności, to Kobieta w czerni – mówi legenda Crythin Gifford. W pobliżu opuszczonej posiadłości, po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze, wkrótce potem w okolicy umiera dziecko. Po śmierci właścicielki Domu na Węgorzowych Moczarach do miasteczka przyjeżdża młody notariusz Artur Kipps (Daniel Radcliffe), ma uporządkować jej sprawy spadkowe. Niewiele może się jednak dowiedzieć. Okoliczni mieszkańcy boją się mówić o tym, co zdarzyło się tu przed laty. W czasie odpływu sam Kipps udaje się do przeklętego miejsca. Nie przypuszcza, że przekraczając próg posiadłości, stanie się częścią przerażającej historii Crythin Gifford.

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 26.08.2014, 17:23
Swinstwo amityville

Pozostałe