KINO MOKIS 3D BIELAWA ZAPRASZA

  • 03.12.2013, 11:43
  • Katarzyna Krzak
KINO MOKIS 3D BIELAWA ZAPRASZA
Repertuar Kina MOKiS 3D w Bielawie na grudzień.

Repertuar Kina MOKiS 3D w Bielawie na grudzień.

 

 

6 – 8.12

RYSIEK LWIE SERCE 3D godz. 16.00 prod.

Pełna szalonych przygód opowieść o dzielnym chłopcu, który chciał być rycerzem i krokodylu, który nie bardzo chciał być smokiem. Rysiek od dziecka pragnał być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca, doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu wyjazdu do szkoły, ucieka z domu i wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny, jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.

 

 

MÓJ BIEGUN godz.18.00 prod. POL

"Mój biegun" to prawdziwa historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kilku latach ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru, obcą niejednemu dorosłemu. To przepiękna opowieść o ludziach, którzy trwają razem, pomimo tragedii i uczą się bolesne wydarzenia przekuwać w zwycięstwo.

 

 

KAPITAN PHILLIPS godz. 20.00 prod. USA

"Kapitan Phillips" to opowieść dokumentująca wydarzenia z 2009 roku, związane z porwaniem przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Film skupia się na relacji dowodzącego Alabamą kapitana Richarda Phillipsa (Tom Hanks) oraz stojącego na czele szajki piratów Somalijczyka Muse'a (Barkhad Abdi), który po przejęciu kontroli nad nieuzbrojonym statkiem bierze załogę jednostki jako zakładników. Phillips i Muse nieuchronnie znajdują się na kursie kolizyjnym. Ich konfrontacja ujawnia jaskrawe podziały pomiędzy tymi, którzy są częścią przynoszącego krociowe zyski międzynarodowego handlu, a tymi, którzy pozostają poza nim i w desperacji zmuszeni są do uciekania się do ekstremalnych posunięć.

 

 

13 -15.12

KRAINA LODU 3D godz.16.00 prod. USA

"Kraina lodu" to porywająca, pełna przygód animowana komedia adresowana do całej rodziny. Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.


 

 

ADWOKAT godz.18.00 prod. USA

Główny bohater to uznany prawnik, który skuszony wizją łatwego zarobku wplątuje się w ciemne interesy i sprawy wymykają się spod kontroli. Utrzymany w ciekawej konwencji film opowiada o sile pokusy i o tym, że czasem podejmujemy błędne decyzje i wplątujemy się w coś, od czego lepiej trzymać się z daleka.

 

WENUS W FUTRZE godz.20.00 prod. FRA/POL

Głównym bohaterem "Wenus w futrze" jest Thomas, reżyser poszukujący odtwórczyni głównej roli do swojej nowej sztuki. Wyczerpujący casting do nowego spektaklu nie przynosi rezultatu. Żadna z kandydatek nie nadaje się do roli kobiety, która zawiera umowę z mężczyzną, by uczynić z niego niewolnika. Gdy zrezygnowany reżyser zbiera się do wyjścia, do teatru wpada Wanda. Wydaje się bezczelna, niewychowana, zdesperowana i nieprzygotowana. Thomas niechętnie zgadza się dać jej szansę. Podczas prób aktorka przechodzi oszałamiającą metamorfozę.

 

 

20 – 22.12

 

RATUJMY MIKOŁAJA 3D godz. 17.00 prod. USA

Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową.

 

IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA godz. 19.00 prod. USA

Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) oraz Peeta Mellark (Josh Hutcherson) udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Choć zuchwale złamali reguły rozgrywki, w glorii zwycięstwa odwiedzają kolejne dystrykty. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich niebywały wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow (Donald Sutherland) przystępuje do organizacji jubileuszowych 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciw sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze.

 

 

PREMIERA W KINIE MOKiS

 

 

HOBBIT:PUSTKOWIE SMAUGA prod. NZ/USA

 

27 – 30.12 godz. 14.00 wersja 2D napisy
17.00 wersja 3D dubbing
20.00 wersja 3D napisy

02 – 05.01 godz. 17.00 wersja 3D dubbing
20.00 wersja 3D napisy

07 - 12.01 godz. 17.00 wersja 3D napisy

 

Hobbit Bilbo Baggins razem z Gandalfem oraz trzynastoma krasnoludami zmierza do legowiska smoka Smauga. Bohaterowie chcą pokonać bestię i odebrać jej złoto, które ukradła. 

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reńka
Reńka 08.12.2013, 14:56
I ja również byłam w kinie i jestem bardzio zadowolona. Polecam wszystkim.

Pozostałe