ZMIANY W RUCHU DROGOWYM

  • 20.12.2013, 09:52
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
ZMIANY W RUCHU DROGOWYM
W związku z zagrożeniem zawalenia się ściany po byłej fabryce w Jodłowniku został podjęta decyzja o zamknięciu odcinka drogi przy tym zakładzie. Policja wspólnie z zarządcą drogi wyznaczyła objazdy.W związku z zagrożeniem zawalenia się ściany po byłej fabryce w Jodłowniku został podjęta decyzja o zamknięciu odcinka drogi przy tym zakładzie. Policja wspólnie z zarządcą drogi wyznaczyła objazdy. Do Bielawy od strony Nowej Rudy dojedziemy skręcając przed Jodłownikiem na Ostroszowice. Natomiast od strony Bielawy przejazd przez Jodłowniki został wyznaczony drogą wokół tej miejscowości.

Utrudnienia w ruchu potrwają najwyżej kilka dni do czasu rozebrania ściany przez właściciela obiektu.
Decyzja została podyktowana zapewnieniem bezpieczeństwa dla użytkowników tej drogi. Stosowne informacje znajdują się w wyznaczonych miejscach objazdów. Policja apeluje o bezwzględne dostosowanie się do znaków informujących o objazdach. Jednocześnie przestrzega wszystkie osoby przed wejściem na teren tego obiektu z uwagi na wysokie zagrożenie zawalenia się pozostałej części budynku.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe