SKOK DO ZUPEŁNIE INNEGO ŻYCIA

  • 30.01.2014, 13:40
  • Katarzyna Krzak, Paweł Pachura
SKOK DO ZUPEŁNIE INNEGO ŻYCIA
Niespełna 20-letni Kamil z Bielawy długo będzie wspominał lipiec 2013 roku. W niedzielny, upalny poranek jak większość młodych ludzi w okresie wakacji wypoczywał ze swoimi bliskimi, aż wreszcie zdarzyło się coś, co już na zawsze odmieniło jego życie i jego bliskich.



Niespełna 20-letni Kamil z Bielawy długo będzie wspominał lipiec 2013 roku. W niedzielny, upalny poranek jak większość młodych ludzi w okresie wakacji wypoczywał ze swoimi bliskimi, aż wreszcie zdarzyło się coś, co już na zawsze odmieniło jego życie i jego bliskich.

 

Katarzyna Krzak, Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 04.02.2014, 18:01
Szkoda tylko,że Pan rehabilant nie napisał jak Kamil ma się z nim skontaktować-żadnych namiarów.......?
Gość
Gość 02.02.2014, 23:41
wielki szacunek dla pana rehabilitanta z bielawy za chec niesienia pomocy jak dotad nigdy nie spotkalam sie z taka osoba ktora nie karze sie martwic o kase to naprawde jest podczynanie na duchuwiecej wiecej takich ludzi a naprawde bedzie lzej takim chorym ludziom
Gość
Gość 31.01.2014, 10:37
cała szkoła GIMNAZJUM EKOLOGICZNE NR. 3 życzy dużo zdrowia pozdrawiamy i wytrwałości
Gość
Gość 30.01.2014, 22:29
badz dobrej mysli, i nawet jak masz dolek, bo kazdy je ma wytrwajcie i wspierajcie sie wzajemnie! jest wiele innych rzeczy ktore mozesz jeszcze robic....moze nawet wykladac jakis przedmiot na uniwersytecie? zycze Wam duzo sil i pogody ducha i wyzdrowienia
Gość
Gość 30.01.2014, 22:22
bedzie gitez
Gość
Gość 30.01.2014, 21:09
najważniejsze że się nie poddajesz. wiara czyni cuda :)
Gość
Gość 30.01.2014, 20:43
Trzymaj sie chłopaku!!!!!! Dasz radę :)
Czarna
Czarna 30.01.2014, 20:06
Wierze w Ciebie i trzymam kciuki cały czas ;** :)
ssssss
ssssss 30.01.2014, 19:11
Kamil wieże głeboko ze bedzie dobrze !! glowa do gory ;))
Gość
Gość 30.01.2014, 18:48
Wstawaj z wyra i walcz !
beata ddz
beata ddz 30.01.2014, 17:10
Bedzie dobrze wyzdrowiejesz trzymam kciuki
Gość
Gość 30.01.2014, 15:53
Jestem terapeuta metody Bowena i mieszkam w Bielawie.Pracuję także. na poziomie energetycznym metoda Domancica Kamil sprawdź temat w internecie i kiedy będziesz gotowy umów się na terapie-nie martw się o kasę.
Gość
Gość 30.01.2014, 15:09
wracaj do zdrowia ;)

Pozostałe