ZIMOWISKO W POZYTYWCE

  • 19.02.2014, 08:19
  • Katarzyna Krzak Paweł Pachura
ZIMOWISKO W POZYTYWCE
Uczniowie na Dolnym Śląsku rozpoczęli pierwszy tydzień ferii zimowych. Ośrodki kultury proponują najmłodszym szereg ciekawych zajęć. My odwiedziliśmy z kamerą Klub Pozytywka w nowej siedzibie.



Uczniowie na Dolnym Śląsku rozpoczęli pierwszy tydzień ferii zimowych. Ośrodki kultury proponują najmłodszym szereg ciekawych zajęć. My odwiedziliśmy z kamerą Klub Pozytywka w nowej siedzibie.

Katarzyna Krzak Paweł Pachura

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 02.03.2014, 17:16
pani Barbara Pachura jest wspaniałą kobietą więc .......... ...!!!!!
Gość
Gość 02.03.2014, 17:14
Ja
Gość
Gość 27.02.2014, 18:02
Ja
Gość
Gość 27.02.2014, 18:02
Ja
Gość
Gość 27.02.2014, 18:00
Kto się ze mną zgadza niech powie ,,Ja" A ten kto jest przeciwko niech tu już nigdy nie wchodzi!!!!!!!!!
Gość
Gość 27.02.2014, 16:11
Taaaaaaa akurat!
Gość
Gość 25.02.2014, 21:58
uchwała o likwidacji gimnazjum w bielawie
Gość
Gość 25.02.2014, 13:38
No własnie! Jak mówicie że ta pani jest ,,zła" to podajcie jeden przykład w którym jest to opisane!!!!!!!!
Gość
Gość 25.02.2014, 13:36
Spokój! Ta Pani jest bardzo fajna sama wiem i nie wypisujcie takich bzdur jak sami tam nie byliście!Widocznie dobrze nie znacie tej pani!
Gość
Gość 25.02.2014, 11:39
fałszywa ruda radna z koalicji dźwinielowskiej
Gość
Gość 23.02.2014, 19:51
Napisz to samo w komentarzu na facebook-u. Skoro masz tyle do powiedzenie to chociaż dowiemy się co takiego Ty robisz, że masz prawo krytykować innych!
Gość
Gość 22.02.2014, 18:11
Wielka gwiazda się odezwała, działa mi ta kobieta na nerwy...
Gość
Gość 22.02.2014, 17:11
Lizus sie odezwał,albo sama p.Basia
Gość
Gość 22.02.2014, 08:52
Jak mozesz tak mowic o tej pani . Jest wspaniala kobieta . Robi duzo dobrego dla muasta i dla naszych dzieciakow .
Pani Basiu prosze jie czytac tych bzdur ktore wypisuja wstretni zazdrosnicy i plotkarze . Pozdrawiam serdecznie
Gość
Gość 21.02.2014, 16:25
Wszyscy ja znają,,,,z intryg i plotkarskiego jęzora,,,zostały jej tylko cudze dzieci.A fe......
Gość
Gość 21.02.2014, 08:41
ta radna jest z koalicji dźwiniela, była za likwidacją gimnazjum 3, to intrygantka, która razem z drugim radnym florczakiem stała za odwołaniem dyrektora biblioteki
Gość
Gość 20.02.2014, 08:20
może to nie wirusy? nikt nie chce przychodzić do tej pani
Gość
Gość 19.02.2014, 20:09
To pani radna robiła remont w wyremontowanym budynku?
ooooo i te wirusy...

Pozostałe