PRZYGOTOWANIA DO MAJÓWKI Z SLD

  • 25.03.2014, 13:01
  • Katarzyna Krzak
PRZYGOTOWANIA DO MAJÓWKI Z SLD
W niedzielę 23 marca odbyło się Zebranie Ogólne Instancji Miejskiej SLD w Bielawie, podczas którego omówiono szczegółowo wybory do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się 25 maja.



W niedzielę 23 marca odbyło się Zebranie Ogólne Instancji Miejskiej SLD w Bielawie, podczas którego omówiono szczegółowo wybory do Parlamentu Europejskiego, które w Polsce odbędą się 25 maja.

Katarzyna Krzak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gość
Gość 29.03.2014, 13:39
pani Bronislawa Pagorska kradla w biedronce a teraz juz ile lat jest z wami dlatego was przestalam popierac
GNLS
GNLS 26.03.2014, 16:02
Raz sierpem raz młotem, czerwoną hołotę. Koniec czerwonych pikników i pochodów. Czerwonych zbrodniarzy trzeba w końcu rozliczyć za zbrodnie, i przelaną krew tego narodu.
Gość
Gość 26.03.2014, 14:48
Eh, może za prace społeczne się weźcie, jakieś kwesty na rozbudowę pomników na cmentarzu lub coś podobnego, zróbcie miejsce młodszym po co tyle lat przy przysłowiowym" korycie"???
Gość
Gość 26.03.2014, 07:07
A co to Pajdzioch taki zesrany ze strachu?
Gość
Gość 25.03.2014, 20:22
Towarzysze wasz "elektorat" niechybnie przenosi się na cmentarze.
Odezwa do SLD
Odezwa do SLD 25.03.2014, 18:27
SLD-owcy,
róbcie sobie festyny nawet co miesiąc ale finansujcie je ze swoich składek albo z datków od prywatnych
sponsorów !!!
Jest ustawa która mówi, że promocji partii nie wolno finansować z publicznych pieniędzy. Nie może tak być jak w 2013 r i wcześniejszych latach. Niech A. Pajda nie próbuje przepuszczać faktur za puchary, sorry materiały reklamowe przez OSiR w Bielawie. Kasa miejska nie jest waszą skarbonką.
Panie przewodniczący Jankowski sponsorowanie imprez SLD – Majówek – przez Urząd Miejski w Bielawie oraz BARL /jednostkę samorządową/ w latach ubiegłych było niezgodne z prawem, prokurator miał pole do popisu. Tak samo wykorzystywanie i wynajmowanie bezpłatne obiektów i sprzętu miejskiego należy zaliczyć do sponsoringu politycznego. Burmistrz Dźwiniel, któremu grunt się pali pod nogami może mieć przez SLD problemy !!!
Gość
Gość 25.03.2014, 17:40
coz wy towarzysze macie do zaoferowania ludziom? odejdzcie juz do odbytu
Gość
Gość 25.03.2014, 17:17
A kiedy Adaś jedziesz z Jankowskim po puchary i kiedy będziesz fakturki przepuszczał przez OSiR ?
Gość
Gość 25.03.2014, 14:55
Same stare dziady.

Pozostałe