JAN PAWEŁ II I DZIERŻONIOWIANIE

  • 28.04.2014, 19:13
  • Admin TVS
JAN PAWEŁ II I DZIERŻONIOWIANIE
Zachęcamy do obejrzenia wystawy plenerowej na dzierżoniowskim Rynku poświęconej spotkaniom mieszkańców naszego miasta z przyjętym w niedzielę w poczet świętych Papieżem Polakiem.

Zachęcamy do obejrzenia wystawy plenerowej na dzierżoniowskim Rynku poświęconej spotkaniom mieszkańców naszego miasta z przyjętym w niedzielę w poczet świętych Papieżem Polakiem. Wystawę zorganizowano dla uczczenia tego wielkiego i ważnego w życiu każdego Polaka wydarzenia. Wystawę „Jan Paweł II i dzierżoniowianie - zapisane na fotografii” można oglądać do 6 czerwca. Jej organizatorem jest Muzeum Miejskie w Dzierżoniowie.

Admin TVS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www. tvsudecka.pl z siedzibą w Bielawie, 58-260, ul. Jana III Sobieskiego 17a, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe